bugün

101 okey, boş sigara kutularını biriktirmek, açlık, montla tuvalete girmek, çoklu alarm kurmak, alkol.
notları namusu gibi koruyup saklayanlar. sinir olunası tiplerdir.
Not isteyip devirsi gün yüzüne bakmayan sahte dostluklar. Neyse ki grubumda böyle yapan yoktu. Üç beş kişi bunu yapardı sınıfta.
Herkesle can ciğer olmaya çalışan yalaka tipler. iterek uzaklaşın.
Kütüphane.
aldığı notu insta storyde paylaşan itici tipler

eve kız atma meraklısı tipler

onla bunla kanka olup çevre yapmaya çalışan tipler

okulu stil yarışmasına çeviren gruplar

vsvs.
her üniversiteye bulunan şeylerdir. derse gelmeyip kendi yerine de imza atmanızı isteyen tip bunlardan biridir.
Ders notlarını sır gibi saklayan tipler, marjinalim havalarında gezen renkli saçlı piercingli kızlar, nişanlı olup okulda iki kız görünce yüzüğünü çıkaran aptal erkekler, hocaya yalakalık yapan itici ve aşırı yapmacık tipler vs uzayabilir.
Ortam için sigara içmeye başlayan embesilimsi kız\erkek mangası.
motorcu tipini siktiklerim yazacaktım ama yazılmış. o yüzden bmw anahtarını sıranın üstüne, kantinde masaya koyan tipler. yanında sigara ve iphone unutmayalım tabii
Kesinlikle çıkarcı ve satıcı insan. Benim dedikodumu yapıp, sonra bana muhtaç kalınca nasılsın diye yalandan yanaşıp, benden daha iyisini kıstırınca bir daha selam vermeyendir. Hoş, ben onun gerçek yüzünü bildiğim için isterse dünyayı önüme sersin; ne çıkarı var diye düşünürüm.

Bazı insanlar midemi bulandırıyor.
motorcu tipler. yüzde 99,99 u mal amk.
Aldığı notu kimseye söylemeyen tipler.

Arkadaşlar arasında kaç aldın muhabbetleri döner.

Sıra bu tipe gelince 'notumu söylemiyorum' cevabı alırsınız.

Edit: sayın yazarlar niye eksiliyorsunuz?
Yoksa sizde mi ühühhhühüh Ayy nazar değer Mazallah.

Edit1: söylemeyen tipler genelde millete kaç aldın diye soran kişidir.
Kendi notunu söylemeyeceksen millete niye soruyorsun lan?
Boş ev karı kız kitap arkadaşlar sınavlar ve olmazsa olmaz BÜT.
Kesinlikle yemekhanedir. Diğer türlü dışarıda yemek yemeye, kantinde karın doyurmaya, civardaki mekanlarda takılmaya para dayanmıyor.
benim adıma da imza at diyenler.
Sınavda daha kağıttaki soruları incelememişken ek kağıt isteyen kişilik.
Goygoy grubu.
vizeler.

finaller.

bütler.
not atarken fotografı buğulu çeken şerefsiz.
(bkz: büt)

geri verin ulan insafsızlar bütümüzü.
Yazıldı mı bilmiyorum gırgır. Evi süpürmek için olanından. En azından benim evimde vardı bilemedim.
kendi teklif etmeyen kızlar.
Slayttan ders anlatan hocalarımız, ön sırada oturmak için 1 saat önceden gelen komandolar.
Tek amaçları erkek kesmek olan pelinsular.