bugün

Kampanya oğlum o.
kapatılsın bencede milletvekili seçerken ilkokul zekası arayan zihniyet, memur seçerken profesör zekası arıyor.
Üniversiteleri kapatalimda bu gençler nerede eğitim görsün . Gericilik örneği .
biz kızlara zengin koca bulma işini de ustlenecekseniz kesinlikle desteklediğim öneri.
baytarda muayene olan doktara ihtiyacı olmayan yazar beyanı.
üniversiteler değil ihtiyaç fazlası mezun veren bölümler kapatılsın da insanlar mezun olunca iş bulma umudu bağlamasın.
kimse kusura bakmasın uniler cahil mezun ediyor. çünkü eğitimcilerin büyük bölümü cahil. çünkü entellektüel eğitimciler cezaevinde.
artırıyorum reverse education seferberliği başlatılsın..

malum çalma-çırpma-kopyalama yerine reverse engineering denilince olay çok güzel tatlıya bağlanmıştı..

buradan cumbabama sesleniyorum, bu önerimi ciddiye alın..

cahilleştirme yerine reverse education söylemini kullanabilirsiniz..

teşekkürler..
1. Üniversitelerimiz lise ayarında olduğu için,

2. Mezunlar istihdam edilmediği için,

Üniversiteler kapatılsın!
milyonlarca genci iş umuduyla nasıl uyutacaklar sonra?
(bkz: yuhara)
Diploma adlı, işe yaramayan bir kağıt parçası vermek için
yıllarca öğrencileri soyan bu sistem son bulmalı.
Öğrenciler üniversiteye giriş ve kpss türü sınavlarda yüksek ücretler ödüyor.
burs aldığı devlete borçlanıyor,
hem yıllarca yurt, ev kirası ödüyor,
hem yıllarca üniversite çevresinde yiyip içip tüketiyor.
Akademisyenlerin kahrını çekiyor.
Maneviyatını, inancını ve sabrını kaybediyor.
Sonunda uyduruk imzalı bir kağıt ile mezun oluyor
iş arıyor bulamıyor
Gidip hiç okumamış insanlarla aynı yerde asgari ücretli çalışıyor.
Bu apaçık bir soygundur.
mantıklı bir düşünce destekliyorum sırf meslek liselerinin devlete katkısı çok büyük.
(bkz: yuhara)
imam hatipler için aynı şeyi isterken ne ara üniversitelere geçtik, anlamadım. Level mi atladık?
gelecek seçimlerde akp'nin seçim vaatlerinden biri.

biliyorsunuz akp eğitim seviyesi yüksek kitleden oy alamıyor, haliyle akp'ye bir faydaları olmadığı için üniversitelerin kapatılıp yerlerine avm yapılmasında bir sakınca görmüyoruz.

kapatılsın.
üniversiteler ibadethaneye çevrilsin. ibadete açılsın.
(bkz: üniversiteler avm yapılsın)

avm yapılsın, o avm'leri cengiz inşaat, kolin inşaat, limak holding inşa etsin, avm'lerin yönetimine eski akp'li yöneticiler atansın.
kapatılsın, üniversite mezunları olarak değerimiz bilinir belki *.
kapatılsın çünkü zaten işsiz kalıyorlar.
o kadar vasıfsız akademisyeni ne yapacaklar? sınıfında öğrenci olmadığı halde yattığı yerden maaş alan profesörler vesaireler... kapatmadıkları gibi yenilerini açacaklardır, merak etmeyin.
Bilim ve bilgi çağında üniversitelerin ekonomiye katkısı ve toplumsal meselelerin çözümüne olan etkisi daha güçlü hale geldi. Mesele bir kurum olarak üniversite değildir. türkiye'nin asıl sıkıntısı, şark kurnazı zihniyeti ile plansız bir şekilde her şehre üniversite açmak- üniversitelerin asıl amacı bilimsel ve akademik çalışmalar yapmak olduğuna göre bu üniversitelerin çoğunun bir üniversiteden beklenen fonksiyonu yerine getirmeleri kurumsal ve ekonomik açıdan mümkün değildir- ve akademik personel alımında liyakatın esas olmamasıdır. bugün bilecik, gümüşhane, yozgat, bayburt ve bingöl gibi üniversite öğrencisinin vizyonunu genişletemeyecek şehirlerde üniversite açmanın da, okumanın da bir anlamı yoktur.