bugün

kızlardan tiksinmesi kuvvetle muhtemel insan.*
kız arkadaşıyla geçirmeyi hayal ettiği zamanı derslerine ayırması durumunda bölümünde parlaması muhtemel öğrenci.
şansını başka yerlerde denemesi gereken erkektir. koca dünyada kız mı kalmadı ya?
(bkz: böyle başlıklar açmayın kardeşim)

(bkz: ben buldum ki oğlum)
aradığı aşkısını orda da bulamayan erkek de olabilir.*
böyle bir şartın olmadığını bilen, kendisi için doğru kızı arayan erkektir.
sınıflarında erkek basına 3 erkek dusen makine muhendisleridir efenim bunlar. ancak uzulecek bir sey yoktur ortada, bu kisiler mezun olduktan sonra abazanlıgında verdigi gucle kadın yapma adlı projesini hayata gecirerek bu sorununa da care bulacaklardır.* ** *
kantinde, kampüste ya da şehrin bilimum yelerinde hafızasına yüklediği görüntüler eşliğinde bol bol eline yüklenecek bünyedir.
diğer hemcinslerinin şansını arttıran erkektir.
ayrıca 'üniversitede erkek arkadaş bulamayan kızlar' olduğu amlamına gelir.
mühendistir mühendis ve büyük ihtimalle makina mühendisi...*
metalurji ve malzeme mühendisleri için de doğru olabilirliği yüksek erkek tipidir..
freud tarafından incelenmeye alınması gereken erkektir.*
Moron olmasi beklenen erkektir..
Ya hadi 1 olmadi, 2 olmadi.. Kardesim eger hepsi seni reddediyosa, ya sana uymayacak bir tiptedir hatun kisi, yada sen moronsundur yaa..

edit: sanirim hala universitede olup da kiz bulamayan, ama kiz bulmak icin harcayacagi zamani, sozlukte harcayanlar war..
üniversite sonrası hayatının aşkını, anlamını bulacak erkektir.

ben buldum, ordan biliyorum.
sözlük yazarı olup acilen zirve ortamlarına akması gereken erkektir.
(bkz: uludağ sözlük geleneksel sözlükten karı kaldırıyoruz zirveleri)
farklı şehirlerden birkaç kızı idare eden erkek olma ihtimali de olan erkektir **... aynı okulda olursa bütün gün beraber olunacağından ancak sıçmaya gidince yalnız kalabilecektir...
ha başka şehirlerde başka hatun kişileri yoksa, ya gaydir ya da hoşlandığı kıza açılamayacak kadar özgüven eksikliği vardır ki durum vahimdir...
kız arkadaşı universite de olmayan sadık erkektir. bu yuzden universitede de kız aramıyor olabilir.
(bkz: karga)
(bkz: beceremedik a q)
(bkz: utangaçım lan ben)

eksi oy notu: (bkz: inanmadınız mı)
üniversitenin hakkını veremeyen erkektir. ilerde pişman olup üniversite günlerini araması muhtemeldir.
binbir umutla lisedeki sivilce dolu yüzünü geride bırakarak, üniversite yolunu tutturabildikten sonra hüsrana uğrayan ve lisede haylazlık yapmadığı için pişman olan erkektir.
ya utangaçtır, ya da garibandır anasını satayım.
üniversitede kızlar teklif ediyormuş geyiği yüzünden sadece bekleyen erkektir.
bu insanlar gerçek anlamda yardıma ihtiyaç duyan insanlardır. arkadaşlarıda bunlara yardımını esirgememelidir.
(bkz: belki iyi bi insandır)
kız arkadaş mantar midir ki;
"aaa bakin cocuklar bi öbek mantar buldum" cümlesi ile aynı paralellikte yer alsın..
arkadaşı olan kızlarla gezmek zorunda kalan erkek.