bugün

Suç makinesi ve hala serbest.
Çocuk tam bir it ama masum kızcağızları öldürme hobisi olduğunu sanmıyorum. Bu it çocuk serbest kaldıysa tanıdıkları olduğu için falan değildir. Yarın bu cocuğun bir kızın yanında uyuşturucu komasına girip öldüğünü de duyabiliriz ki bu yolu seçen ya da bu yola itilmiş hayatlar için bunlar nispeten tanıdık şeyler.

Bir kız elbette korunup kollanmayı daha çok hak eder. Şimdi buna da tetiklenirsiniz siz ama... Kızlarımız maalesef sütten çıkmış ak kaşık değil fakat bu aslında evrimden kalan bir arıza. Hataları varsa sadece bu evrimsel arızayı tespit edememektir.

iyi adamlara sünepe gözüyle bakan ve bu adamlara psikolojik şiddet uygulamaktan( kıskandırma, kıyaslama, aşağılama vs.) haz alan bir kadın grubu var. Bakın herkes demiyorum ama varlar. Ha inkar edersiniz ama bu onların var olduğu gerçeğini değiştirmez ve bu kadınlar bu adamları her yönden besliyorlar. Olay cinsiyet sorunu değil, sorun toplumsal hatta dediğim gibi evrimsel.

Çare: kadınlar bu zaafını bilecek onu yenecek ve bu adamlar tercih olmaktan çıkacaklar. Seçme gücü kadınlarda çünkü. Maalesef kadınlarımız bu olaylar üzerinden mağduriyet kasmayı tercih ediyor ki bu da evrimsel bir arıza. Sürekli mağdur hep daha mağdur daha mağdur bir saniye durup düşünün artık.

Bu yazdıklarımdan erkeklerde arıza olmadığı sonucu çıkmamasını rica ederim. Erkek, zaten toplum tarafından linç edilmeye her an hazır kendimizi kandırmayalım.
yorumsuz.

görsel
Tespitlerin çoğuna katılıyorum. Fakat biraz farklı bir açıdan bakacağım.

bu herifin ne bok olduğunu bile isteye onunla yatmak için mesaj atan hibristofil kadınlar vardı. Bu bir cinsel yönelim bozukluğu. Suçlu ve katil insanlara şiddetli cinsel arzu duymak çoğunlukla kadınlarda görülen bir bozukluk. Tedy bundy adlı seri katile gelen cinsel içerikli pek çok aşk mektubunun nedeni de buydu.

Aleyna çakır hibristofil miydi bilmiyorum. Nurlar içinde yatsın. Yaptığı yanlış seçimlerin kurbanı oldu ne yazık ki. Ümitcan uygun pimi çekilmiş el bombası gibi. Kimin elinde patlayacağı belli değil.

Yalnız ben Esra hankulu konusunda bir tahminde bulunacağım. Bilmiyorum hayatınızda size saplantılı olan bir manyakla uğraşmak zorunda kaldınız mı ama ümitcan esra'ya bela olmuş olabilir. Düşünün ki kadınsınız veya erkek olarak düşünecekseniz çok belalı ve her türlü pis işin içinde, yüksek yerlerden korunan bir kadın/erkek var. Bu kişi size musallat oldu ve yapabileceklerinin bir sınırı yok. Üstelik yüksek yerlerden arkası olduğu için sizi her yerde bulabileceğini biliyorsunuz. Öyle ha deyince yurtdışına da kaçılamıyor malum. Ne yaparsınız? Tek derdi sizinle yatmak veya "ilişki" yaşamak. Takıntılı bir tiple uğraşmayı Allah kimsenin alnına yazmasın. Mecbur kalıp ümitcan ile birlikte olmak zorunda kalmış olabilir. Hele ki bu kızcağız bir eskort veya konsomatris ise o alemde ümitcan uygun'un eli kolu her yere yetişir. Kaçışı yok yani.

Henüz çok genç olan ve her türlü pisliği yapmış, dibine kadar cahil, ölümcül derecede tehlikeli ve karaktersiz bir tipe bu gücü kim ya da kimler verdi?

Bu herif kara kutu. Dokunan yanıyor. O yüzden Esra hankulu adlı maktule hanım kızı bir şey bilmeden suçlamayı doğru bulmuyorum.

Ümitcan uygun bataklıktaki sinek mi, yoksa bataklığın ta kendisi mi? Bence asıl mesele bu.
Diyelim ki esra uyuşturucudan öldü. Peki uyuşturucuyu kendi isteği ile içip içmediğini nereden bileceğiz? Uyuşturucudan öldü, diyerek dosyayı kapatacaklar mı? Bu kadın 25 senelik ömrü hayatında ümitcan uygun'a denk gelmeden önce yani neden uyuşturucudan ölmedi peki?
sema esen adlı kızcağız çok para kazanma isteği uğruna kırşehir'in kaman ilçesi gibi yemyeşil bir cenneti bırakıp ankara pavyonlarında çalışmaya başladığında aleyna çakır olmuş. bu kızcağızın en büyük talihsizliklerinden biri de ümitcan uygun denen aha bu serseri mayınla tanışmak olmuş. sema şu an kaman'da ceviz ağaçlarının arasına hamak kurup sallanarak kitap okuyor olabilirdi.

genç hanımlar, o pavyon denen ortam ve eskortluk o şaşaalı hayata değecek bir şey değildir. bir erkek kardeşiniz olarak söylüyorum. ananız babanız, ciğeri beş para etmez orospu çocukları içki içip sizin oranızı buranızı sıkıştırsın diye dünyaya getirmedi sizi. az kazanın ama huzurunuz olsun, kimse size parasını verip sahip olamasın. kendinize bu kötülüğü yapmayın.

ümitcan uygun denen herifle yolda karşılaşsam karşı kaldırıma geçerim. ki gerekirse kavga edebilen ve kenar mahalleden çıkmış bir adam olduğum halde ben bu herifle oturup konuşsam bile başıma bir bok geleceğini bilirim. herifin kolları pazularına kadar façalı, madde bağımlısı, kadın satıcısı, katil. daha ne olsun?
artık katil değil seri katil statüsüne erişmiştir.
bu ne lan? bu ne oğlum? kim bu adam? buna niye kimse dokunma tenezzülünde bulunmuyor? pablo escobar mı anasını satayım.
seri katil, müptezel, kadın satıcısı.

bu ne lan? bu ne oğlum? kim bu adam? buna niye kimse dokunamıyor? blu tv'deki pavyon dizisinde çok eğlenceli gibi gösterilen pavyon hayatında kaç genç kız konsomatrislik adı altında hangi "büyük" başlara pazarlanıyor?

açın bakın pavyon dizisinin ikinci sezonunda ezo adlı çok güzel bir konsomatris kadın var. 90'larda çocuk olanlar fırtınalar adlı ebru gündeş'in dizisinden bilirler. gönül cebeci karakteri gibi bir hava var kadında. kadını dışarıda görsen çok asil bir güzellik dersin. ama yaptığı iş, ağzının bozukluğu, o hayata ait olmadığı halde bir şekilde uyum sağlamış olması... içler acısı.

bu ülkenin kadınları satılıyor, şiddet görüyor, aleyna çakır gibi gözü çıkarılıyor, öldürülüyor. kimse de katiline "sen kimsin ulan yavşak?" deyip çıktığı yere geri sokmuyor! esra hankulu'nun kendi isteğiyle bu katille aşk yaşadığını sanmıyorum. bu kızı büyük ihtimalle pazarlamaya kalktı. kız çok güzel olduğu için de zaten zorla da olsa birlikte oldu. gerçekten korkunç. artık buna dur denmesi şart.
Hayır ben anlamıyorum sizleri gerçekten anlayamıyorum. Öyle sikik öyle ahlaksız öyle boş öyle pis hayatlarınız var ki ölmekle yaşamak arasında değer olarak ne fark görüyorsunuz?

Bu kadar acınası olacağıma ölürüm daha iyi lan.

Denize atılan poşetten bile daha az hayrınız var şu gezegene.
en az bu şerefsiz kadar, bunu serbest bırakanlar da suçludur.
Cezaevinde öldürülür.
Tüm sırlarıyla birlikte yok olur.
Sırma saçlı mutlu mesut hayatına devam eder.
bu adam nasıl serbest bırakıldı onu bile anlamıyorum.
"ben efendiyim ama kızlar benimle yatmıyo ühühühü geberin hepiniz, ohh su testisi su yolunda kırıldı" kafasındaki ezik ve şerefsiz heriflerin sadece fırsat bulup katil olmuş versiyonu.

iğrençsiniz. Efendi falan da değilsiniz. Kurban büyük olasılıkla eskorttu ve birlikte olmak zorunda kaldı. Kendi isteğiyle birlikte olduysa bile bu cinayeti haklı çıkarmaz. Umarım artık bu katile birileri dur der. Yeter!
ikinci sevgilisinin de ölü bulunduğu varoş, serseri kişilik. daha önce de bu herife sosyal medyadan sevgi dolu mesajlar gönderen kadınların olduğu ortaya çıkmıştı. düşünün kadınsınız ve tipinden şer akan, madde bağımlısı ve ilk sevgilisini öldüren barzonun tekiyle sevgili oluyorsunuz. otobanda hızla seyreden kamyonun önüne atlamak gibi bir şey. Kadınlara acilen sevgili/eş seçme hususunda ciddi eğitimler verilmeli ve bu tarz insanlarla sevgili olmaları/evlenmeleri önlenmelidir. bu kadın cinayeti değil resmen kadın intiharıdır.
Bir kadını hayatı pahasına koruyarak ölümden kurtaran Kadir Şeker’in hala tutuklu olduğu ülkede Ümitcan Uygun yine cinayet işledi.Ümitca'nın avukatı kimse artık onu değil Kadir Şeker'in davasını alsın gerçek masumu kurtarsın.Ünlüler şov yapmıştı avukat tutup kurtaracağız diye katilidir.
Tutuklanması için ille akp aleyhine tweet atması mi bekleniyor?
ilk defa bir kadının ölmesine hiç üzülmedim sadece öfke duydum. Geri zekalı olmayacaksın. Ben bu tipleri görünce karşı yola geçip acaba bir şey yapar mı diye biber gazını ve kadesi hazır tutuyorum. Hiç abartmıyorum bunları yapıyorum. Kalkıp katil, bağımlı ve eli silahlı adamlarla sevgili oluyorlar. Cidden salaksınız.

Bir arkadaşım vardı erkek arkadaşı onu kıskandığı için silahla birini yaraladı ve 2 sene hapiste yattı. Kız her hafta ziyarete gidip ağlıyordu. Hala birlikteler. Cidden salaklığa üzülmüyorum. Bile bile hayatını tehlikeye atmak büyük aptallık.
tutuklanması için daha kaç cana kıyması gerekiyor acaba.
aklıma nereden geldiyse artık...

“ceza görmemiş ilk suçtan
daha cesaret verici bir şey yoktur.”

(bkz: marquis de sade)
kadınlar içgüdüsel olarak böyle vurdulu kırdılı erkeklere bayılmaktadır yılmaz güneyin zıttı ülkücü versiyonudur yine bir kadın öldürmüştür.

psikopat erkek hawalı demi kızlar.
Bu herifin salınması ayrı trajedi kadınların sik beni sik beni diye peşinden koşması ayrı trajedi.
Tutuklanmazsa daha çok kadın öldürecek olan psikopat ruh hastası manyak şerefsiz pezevenk!
her gözaltına alınmasında hile mi giriyor ne yapıyorsa bir şekilde serbest kalmayı başaran zat.
adamı yine serbest bırakacaklar. yanındakş kadınlar yine onu koruyacaklar ama bilmiyorlar ki sıradaki cinayette konu olucaklar.
Ülkücülerin sevdiği biri. Yine can almış. Mühim değil. Üç gün yatar sonra salıverilir üzülmeyin.