bugün

Özgecan aslan gibi gencecik kızları katlederler.
(img:#904706)

Edit: haa unuttum. Birde akp ye oy verirler. Kansızlık çekiyor sanırım.

Not: nah ülkücü ve Türk değildi.

Edit2: üniversiteye giden bir kızı katledenleri vatanını milletini seven insanlar ilan eden yazarlar var sözlükte. Şaşırmamak gerek.

Edit3: genelleme yapma diyenlere sözüm. Hepsi aynı ocağın çayını içiyordu.
At penisleri tarafından genç ve günahsız bir kızın katili olmakla suçlanırlar.

okul çocuklarının dediklerinin aksine vatanını milletini seven insanlardır.
Kahpe duzenin yigit çocukları
Yasasin ülkü ocakları

Derlerdi. Kahve kavgasına, kiz kavgasina gitmezlerdi. Okurlardi, severlerdi memleketi. Gel gor ki zaman degisti.
O ruha ihtiyacimiz var azizim.

Edit: merak eden Ahmet Turan ALKAN'ın yatağına kırgın ırmaklar kitabından timsah nesli yazısını okuyabilir.
genellikle tesbihleri olur . bir de ocaktan çağrıcakları yavru kurtları.
nasıl da bok atıyorsunuz nasıl da genelliyorsunuz. bi siktirin gidin. onlarda senin benim gibi bu ülkenin evlatlarıdırlar. ve ülkelerine gönülden bağlıdırlar. biri demiş ilk savaş çıksa bunlar kaçar diye türkmen dağına asker yolluyor şimdi kaçar dediğiniz adamlar hakikatten bi siktirip gidin amına koduğumun dengesizleri. tamam sakinim.
Kavmiyetçiliğin dinimizde olmamasına rağmen zorla oldurmaya çalışırlar.
bazı özelliklerini ben sayayım hemen;

- kravatsız takım elbise giymeleri
- tespih sallamaları
- ozan arif, mustafa yıldızdoğan, osman öztunç gibi isimleri dinlemeleri
..................
sahip oldukları düşünceyi benimsemeyen her insanı aptal görmeleri ve saldırgan olmaları.
genelleme yapmamaları.
al sana paradoks amk.
maalesef ve maalesef sürü halinde dolaşmaları bir olay olduğunda bir kişiye yirmi otuz kişi karşı koymaları ve en önemlisi müslüman bir türk genci olduklarını iddia edip dini vecibelerini yerine getirmemeleri.

(bkz: ) namaz kılmayan müslüman
Bıyıklı olurlar,ceket giyerler,karakterli olurlar.*
genelde takım elbise giyerler kendilerini çakma polat alemdar moduna sokarlar ellerde tesbih eksik olmaz en ufağından en nüyüğüne birbirlerine reyis diye hitap ederler .
Yüksek dozda milliyetçidirler. " idealist kişilikler "
hangi ülkücülerin? yeni nesil olanlar tipik lady tatlısu kelebeğidir... asar keser mafyacılık oynar, vatanı milleti, dini kitabı en iyi onlar bilirler, sözde cevvaldirler. genç nesillin bir çoğunun babaları ile arkadaştım.nerede efendim o eski ülkücüler?
-islamperest olmalarıdır doğrusuyla ırk-islam sentezi arasında çelişkiye düşerler.
-Irkçılıkları sadece kürtlere karşıdır.
-insanlık olarak iyilerdir.
-Hiç bir zaman türkçü olmayacaklardır ve türkçülüğü anlamayacaklardır.
-alt tabakanın hepsinin istisnasız mal olması
-sadece sosyal statü edinmek için ülkücü olmaları
-üst tabakanın güç elde edip kaçakçılık, uyuşturucu ticareti gibi faaliyetleri daha rahat yurutebilmeleri
her mekanda mescit bulunması isteği.
Hem müslüman hem ülkücü nasıl olunabiliniyor. Laflar Müslümanlık olmaz. Müslüman ırk ayrımı yapmayandir.
Kapsamlı düşünmüyolar, kolay etkiliyorum konuşurken.
Bir de akıllı olduklarını sanmaları, tamam dostum vatan, millet, sakarya...
Biz 7 yaşında yağmurun altında soğuktan titreyerek “Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun” derken şaka yapmıyorduk. Ve ardından Tengri Menen.

Tanrı Türkleri sizin gibi cahillerden korusun başka bişey istemiyoz anasını satiyim.
Çoluk çocuğun elinde oyuncak olan bir meselenin savunucularını yargılayan, çocuk yazarların açtığı başlıktır.
imanlı bir kalp ve milliyetçi tavır bizi kurtaracak tek yoldur.
bilgi sınırlıdır. kültür-sanat sıfırdır. kavga etmeyi çok iyi bilirler. kavga dediğim de teke tek değil tabi, 1 kişiye 10 kişi dalmalı falan.