bugün

http://www.youtube.com/watch?v=7qMDD2fbHXM
6 nisan'da sinemalarda
Yıllar yılı kolluk güçleri eşliğinde tekbir getirip solculara saldıran ülkücü kardeşlerimizden nefiz bir fragman.

Büyük ihtimal liselerin müdür yardımcıları bu film için ivent düzenleyip, sınıfları tek tek götürür izlemeye
bu kadar boş kafalı milliyetçilik başka hangi ülkede yapılıyor merak ediyorum
mafyadan bozma it, çakal sürüsünü kahraman ilan etme çalışmalarını kaç armut yer merak ediyorum ek olarak.

-işkence gördüler
-inançlıydılar uuuu
-vatanı satmadılar auuuuuuuuuu
allahım nolur liseliler benimsemesin bu filmi dediğim fragmandır. şu aralar durgunlar zaten böyle taklidi yapılan sürekli paylaşılan birşeyleri yok sahiplenecek birşey arıyorlar. aranan kan bu film olursa bir süre okul kavgaları sokak ortasında ulumalarla falan hiç çekilmez bir hale gelirler.
akılcı siyaset üretemeyen ve tabanını ak parti'ye kaptırma endişesi içindeki mhp'nin, gençleri 12 eylül masallarıyla gazlayalım belgesel filmidir.
o ne ln? fragmanıdır. bir güzel kullanılıp amele sümüğü gibi bir gecede duvara yapıştırılan katiller için film yapmışlar.
vatan millet sakarya kısmı her ne kadar itici olsa da(evet daha izlemeden itici buluyorum o kısmını) bir açıdan faydalı olacak filmin fragmanıdır. ülkenin cehennem dönemini işleyen tüm sinema ve televizyon yapımlarında gördüğümüz tek ana fikir var; komünist öğrenciler sadece okuluna bakan muhteşem çocuklarken ülkücüler her zaman kavga gürültü ve cinayetlere imza atmıştır. tüm bu yapımlar bu gerçeği yansıtmayan ana fikri halka empoze ederken biraz daha doğruları anlatacak bir film çekilmesi olumlu.
12 eylül döneminde savcılık tarafından tek tek belirlenen siyasi cinayetlerde ölen sağcı sayısı 1400 küsur iken, mezarı, listesi, kaynağı olmadan beş bin ülkücü şehit masalına inanan kişilerin çektiği ve inanan kişilerin izleyeceği belgeseldir.

not: ölen sağcıların tamamı ülkücü değildir, az sayıda mspli ve apli de vardır. ülkücülerin şehit listeleri, ülkücü olmayan veya doğal yollarla ölmüş kişilerle şişirilmiştir.
çok amatör bir fragman olmuş.
6 nisan günü sinemaların yakınından geçmeye düşünmememe sebep olmuş fragmandır. Her tarafta küçük küçük polat'lar memati'ler ilkbaharda pardösülü insanlar.
onu bunu bilmemde incicilere büyük malzemeler verecek film olacaktır.
tanıtımda sesi duyulan vatandaşın sesi gündüzleri yayımlanan kadın programlarından hatırlanmıştır. film çok amatör işi görünmektedir.
çok fazla, amatör işi gibi geldi...
(bizim, pazarlama bölümündeki arkadaşlara söylesinler pazarlama bölümündeki daha çok güzelini yaparlar reklamcılık dersi için, çok güzel işler yaptılar)
Büyük ihtimalle ülkücüleri anlatacak film. Merakla bekliyoruz efendim.
ne saçma başlık lan. kesin bir ülkücü açmıştır.