bugün

entry'ler (361)

finlandiya

Abi 4 ay oldu hala yaya geçidinde duran arabalara alışamadım.

finlandiya

Abi 4 ay oldu hala yaya geçidinde duran arabalara alışamadım.

tıp mı mühendislik mi sorunsalı

Ha şunu da belirteyim, anadoluda okuyacağın tıp fakültelerinde uzmanlar ders anlatacak. Ben itf ye girdiğimde 300den fazla hoca vardı bitirdiğimde en az yarısı bırakmıştı. Tıp dediğin usta çırak ilişkisidir kitap okuyarak hekimlik yapılmaz.

2008 öss de 512.olmuştum bilkent yazmadım tıp yazdım, hala pişmanım :/

Doktordan tavsiye, anadoluda tıp okicaksan okuma daha iyi. Bilkent geliyorsa yardır, dersleri ihmal etme gerisi boş.

7 24 komisyonsuz eft yöntemi

Toplaşın kesinti olmaksızın kişinin farklı bankalar arasındaki 7/24 transfer yöntemini açıklıyorum.
Şimdi ilk yapmak gereken şey yasal iddia sitelerinin anlaşmalı bankalarını takip edip yükleme yapıp istediğiniz hesaba çekmek.
Şöyle anlatayım, benim denizbankta hesabım var ve atm yi heryerde bulmak kolay değil. Denizbank hesabımdaki parayı bilyonere aktarıyorum ordan halkbank hesabıma çekim yapıyorum. Paranın denizbanktan çıkıp halkbak hesabıma gelmesi 3dk sürmüyor. Eft ücretinden ve uzun süreli bekleyişlerden kurtulmak için güzel bir yöntem

cinsel başlıklara gelip eksi veren yazar zekası

Gelmişken bir eksi de ben vereyim.
T: eksi ya da artı sana birşey katıyor mu, götün mü kalkıyor artılar gelince. Kalkıyorsa bir eksi daha benden gelsin sana.

orta dünya dan selam getirdim

Rohana da benden selam söyle yiğidim.

lazanyanın balık değil börek olması

Lazanya bir milletin kendini yönetmesi değil miydi ?

g2

Csgo da takım. Menşei fransa. Kennys adlı awp cileri bizim veletler tarafından fazla sevilir.

abutalabashuneba

Witch doctor un saldırı yaparken söylediği sözdür.
(bkz: dota 2) (bkz: witch doctor)

yaşlı insanlar

Sürekli geziyorlar. Ortaköy dereboyundan DT1e bindiğin zaman hayatı sorguluyorsun bu kadar yaşlı nereye gidiyor diye.

sarı denince akla gelen ilk şey

Laciverttir. Aksini iddia eden kesin gassaraylıdır.

yeşil denince ilk akla gelen şey

Aklıma direk 20tl geldi sanırım fakirim.

kadıköy starbucksta çorabını çıkarıp oje süren kız

Höh çüş oha yuh bu ne.

sınav salonunda sesli osurmak

Kokmaz korkutur. (bkz: fıs osuruk pis osuruk)

mehmed bir cihan fatihi

Kanal d sitesinden izlenmiyor. youtubedan izlenmiyor, canlı tv izle adreslerinden izlenmiyor. Tv si olmayan bol yesin demişler.

bir oturuşta 500 şişe powerade içmek

imkan dahilindedir. Çünkü 500şişe olarak belirtilmiştir, 500 şişe 50cl 30cl 25cl olarak detay belirtilmeliydi.

yazarların aldığı en saçma sorular

Her türlü soru alınır ama soruyu beğenmessem cevaplamam. Koçovalı idris was here

uludağ mobil uygulaması

Gelmeseymiş keşke yenileyemiyor hiçbirşeyi nalet olasıca uygulama.