Bilim ve sanat.
Sosyal medyanın gereksiz kullanımı.
Dinci yobaz tayfa.
Depremde insanlara moral verecek yerde şerefsizlik yapmak.
Biraz değerlerimizi analım bu zor, sıkıntılı günlerde.
Not: Ayrıca ilk kez deprem hissettim. Televizyonda TRT Okul'da belgesel izlemekten daha korkunç bir şeymiş.
Titre titre nereye kadar vallahi usandım.
görsel

Eğitimi, ilimi, bilimi top yapıp uzaklara attık maşallah, suphanallah, elhamdülillah!?!?
cehalet diyenler çok olmuştur ama değil.

elimizin altında internet, istediğimiz bilgiye ulaşmak mümkün. okumaktan mi sıkılıyorum? aç youtube dinle veya izle.
bilgi artık her yerde.

bu yüzden cehalet demek saçmalık olur. ben ülkenin en büyük sorunu olarak ağır mallık diyeceğim.
Akp.

Entry yukarıda!
Şahsi kanaatimce kimsesizlik hissiyatı.
Hoş, bu da sorun değil, sonuç oldu.
Toplumsal meseleleri dahi bireysel halletmek zorundayız.
Bireysel konulara değinmiyorum dahi.

Özetle ve açıkça söylemek gerekirse, götümüzden başka güvenecek bir şeyimiz yok.
vatana millete faydasız vitaminsiz başıboş malum zihniyetli tiplerdir. gerçekten çok yazık..
Kimse adil liyakatlı bir düzen istemiyor.
Çakallıkla şerefsizlikle diğerlerinin üstünde olmak istiyor.
Çünkü adil bir düzen oluşsa %60 ın oksijen israfı olduğu ortaya çıkar.
dinciler yobazlar.
cuhape ve kemal kılıçtaroğludur. hdp üzerinden iktidar olmaya çalışan buna mukabil sempatizanları yazdıklarıyla sanal alemde günden güne mide bulandıran tiplerdir. bi toplluluk bu kadar itici olamaz ya.
(bkz: Kemalizm) maalesef. 90 yıldır bir arpa boyu yol alamadık. Şimdi papağan gibi gelip "ama ülkeyi hep sağ partiler yönetti" falan diyecekler. Evet partiler sağ idi ama bürokrasi kemalizmin hizmetindeydi. Yargı, emniyet asker vs hep kemalistlerden yanaydı. Yani hep Kemalistlerin dediği oluyordu.
Menfaat, avantacılık, bedavacılık. Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık. Benim tekerim dönüyorculuk.

Bunlar, bu ülkeyi berkarâr şekilde sonunu hazırlıyor uzun zamandır.
Siyaset
En büyük sorun siyasettir
Ülke bu kadar kötü bir durumdaysa
Göçmenler kafalarına göre takılabiliyorsa
Halkın istekleri umursanmıyorsa
Bunun neden vasat siyasettir.
Bir şeylerden şikayet edip kendileri de aynısını yapanlar olabilirdir.