bugün

Height 1.70 | Size 36 | Bust 85 | Waist 60 | Hips 93 | Shoes 38 | Eyes Dark brown | Hair Dark Brown

hastasıyım..
türkiye'nin en yetenekli bayan oyucularından ancak her tarafta görülmesiyle kendinden nefret ettirmiş insan. nerede yeditepe istanbul'un duru'su nerede şimdi güldür bakalım diye bel altından yaptıkları espirilerle hala tiyatrocuyum oyuncuyum cartım curtum diye geçinen insanların * yanında yer alan insan.
türkiyede başka aktris kalmamış gibi heryerde oynatılan hatun kişilik. kendisini çok severiz o ayrı ama insanın gözü görmeye bıkıyor yahu.
oyunculuğunu çok sevsem de üzerinde sürekli bir "mahallenin sidiklisi" hali bulunan şirinliği can sıkmaya başlayan bağyan.
oyunculuğu çeşitli roller oynasa da bir türlü farklılık çeşitlilik sunamayan yetenekli olduğuna kesinlikle inanılan şirin bazen abartılı şımarık şahıs.
Oktay kaynarcanın mini mini birler çalışkan ikiler formatındaki bir dargın bir barışık sevgilisidir.
gögüsleri 48 numara olan kadındır ve bu hakiki bir bilgidir.
Sevimlilik abidesi, ideal ütopik sevgilidir.
Çocukluk fotoğrafıyla bugünkü hali arasında sadece ayrık dişleri fark olarak görünüyor. O kadar bebek yüz yani. Ses tonu da ilgi çekicidir.
yıllarca "özgün amal" sandığım oyuncu.
şirinlik muskası, sempatik insan. Kız arkadaşımı uğruna terkedebileceğim nadide kişi. Sadece bu mu? Tabi ki hayır. Her ne kadar bu aralar Vildan Atasever, Fadin Sevik Atasoy deniliyorsa da Türkiye'nin son yıllardaki en iyi kadın oyuncusu diye düşünüyorum. Saygılar sunuyorum, öpüyorum Özgü'cüm...
'sevimli görünmek için bu kadar yırtınan bir insan daha var mıdır acaba?', diye düşündüren iyi güzel hoş insan..
bu kızı bildim bileli nefret ettiğim için bir an bile pişmanlık duymayacağıma o kadar eminim ki. şımarıklık bir insanda neden bu kadar itici durur ey tanrım. garip bir geometrisi var vücudunun omuzları dar, beli omuzlarından kalın, bacaklar uzun çoraplı pippi gibi. ayrıca brutal vokal yapıyorum falan diye geçiniyor ya yaptığı sadece komiklik. itici, itici, itici.
(bkz: evlat olsa sevilmez)
sesinden nefret ettiğim şahıstır. bi ses bu kadar kötü olamaz yani.
iki kürdan üzerinde duran şımarık yaratık.
altın portakal'da en iyi kadın oyuncu ödülünü de aldı. saadet ışıl aksoy ile beraber bu sene iyi ödül topluyorlar. bahsi geçen filmleri izlemedim (mutluluk - yumurta) acaba harbiden yeteneklerine mi gitti o ödüller diye şüphede kalıyor insan.

aslında gıcık ama, fena oyuncu da değildir haspam.
Kurtlar vadisi'nin elif'i.
mutluluk filminde oynadığı rol ile 44. altın portakal ı kapmış kadın oyuncudur.
o artık altın portakallı bir oyuncu.
gerçek adı melahat olan hatun.
birkaç yıl önce, henüz bu kadar ünlü olmamışken trt'de sait faik derlemesinde rol alarak bugünkü başarısını o zamandan belli eden oyuncudur.
44. altın portakal film festival'inde mutluluk adlı filmdeki oyunculuğuyla en iyi kadın oyuncu ödülünü kazanan aktris.
Kurtlar vadisi pusuda eksikliği şiddetle hissedilen, yerini Nefise Karatay'ın (Ahu Toros karakteriyle) dolduramadığı, kurtlar vadisinin Elif'i.
çok gıcık bir insan modeli.
güncel Önemli Başlıklar