bugün

akp bozkurt ilçe başkanının faceboota yazdığı şu cümlelerle ima ettiğidir;

--spoiler--
örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. perdesiz ev ya kiralıktır ya da satılıktır.
--spoiler--

ne diyeyim? 'örtülü kadın perdeli eve bezer. perdesi kapalı evde ya suç vardır ya da fuhuş mu' diyeyim? bende mi düşeyim? ama olmaz ki, ben bile inanmam dediğime, ama bu itler ağzının salyasını akıtarak, tüm kalbiyle inanarak söylüyor bunu. işte asıl mesele de bu.

ne yazık ki hiçbir kanalda bu haber yapılmadı. hala devam ediyor görevine o şeref yoksunu şahıs. ağır konuşmak gerek arkadaş, çünkü benim annemin başı açık. bu, benim anneme, annelere, kardeşlere, dostlara edilmiş bir hakarettir. fazıl say'ın bir alıntı yaptı diye 1,5 yıl hapsi istenirken bu zihniyetin hala orada olması ise yorumsuz, küfürlü...

kısa keseceğim çünkü hala sinirliyim, yoksa yazacaklarım 3. şahıslara analdan dalmak olacak ve silineceğim.
ama şunu söyleyeyim son olarak;
hadi bunu söyledi biri. şüphesiz bu zihniyet orospudur, hala destekleyen ise çocuğudur.
akp incilerinden yeni bir tanesidir. saygısız,insanlıktan uzaklaşmanın bir örneğidir. gerizekalı beynini kadınların neyi giyip giymediğine yormasına bitürlü anlam verilemez. çünkü kadınlar toplumda bir bireydirler ve başını açıp kapatmak onların sorunudur bu adama noluyo bitürlü anlaşılmaz. böcek kafalı olmanın son örneğidir. kıyafet özgürlüğünden bahsedip kadınlara resmen küfreden bir zihniyettir.

edit:örtülü olunca her şey mübah mı oluyor sorusunu sorduran saçmalıktan başka bir şey değil !
örtülü kadında da parafili vardır o halde diye cahilce genellemelere sebep olcak başlık.
(bkz: ebenin amı ali sami)
(bkz: örtüsüz kadına iftira eden erkek ahlaksızdır)
anan örtülüydü de ne oldu senin gibi orospu çocuğu doğdu cevabı verilmesi gereken olay.
mesela ben eskiden anneannemin ördüğü dantelleri falan da kullanmıyorum artık eşyalar tozlanmasın diye. sermiyorum öyle sehpaların, masaların, tv ve konsolun üzerine... eşyalarıma da öyle bir anlam yüklerler mi diye korkmuyor değilim hani.
aslı kendisi orospu olanların uyduruğudur. bunun haricinde ahlaksızcadır bu iftiraları bu sözde önermeleri yazmak.
genellemenin a* k*tır. şöyle ki başı kapalı olup yemediği halt kalmayanları da gördük sahillerde. o yüzden başı açık o*, kapalı günahsız melektir demek son derece abestir. bu duruma inananların da akli dengesi zerre yerinde değildir. ayıptır.
Sen kimsin be adam? Türkiye'deki milyonlarca başı açık genç yaşlı her kadına laf soyleme hakkini kim verdi sana? Bir yerin mi kalktı yetkilerini verince? Boyle diye diye bizi golge altında bırakmaktan yılmadınız mı artik yetmedi mi bu ulkedeki tesettur modasi? Gundeme zaman zaman ortusuz kadina laf soyleyerek mi oturucaksin bre hiyar!! Sinirim bozuldu sevgili yazarlar fakat bu zihniyetin tamamen barzoluk oldugunu soylememe gerek yoktur apacik ortada sanirim hersey. Ne diyim Allah size akil fikir bize de sabir versin. Turkiyede okuyan kesim yani azinlik olmak zor azizim.
Ben adamı anlayabiliyorum aslında. Bu ülkede pek çok erkek mini etek giyen kızın seks için yanıpo tutuştuğunu ve dahası her hangi biriyle seks yapabileceğini düşünüyor, buna inanıyor. Bu inançla o kıza laf atıyor, onu taciz ediyor. Kısmen de olsa kıyısından köşesinden cinselliği yaşamış bu mallar bile böyle düşünürken, yıllarca cinsel bastırılmışlık yaşayan bu adamı anlıyorum ben. Yazık kimin çocuğuysa * gülüyorum ama aslında vahim durum; bu adamlar yönetici olabiliyorlar bu ülkede
(bkz: örtüsüz kadın satılıktır/#15746669)
(bkz: akp li milletvekilleri yarım akıllıdır)
bu lafı söyleyen derhal insanlardan özür dileyip sonra görevinden istifa etmelidir.

benim annemde örtü yok, ne yani şimdi?

sözlük kurallarına aykırı olmasa ben ne diyeceğimi çok iyi bilirim burada.

bu sözün bir aktivasyonu olacak. bu söz sahibine elbet yedirilir.

şunu unutmamalı,

''kötü söz sahibine aittir''
benzetmeye bak.
ah ah sıkıldım lan artık bunlara küfür etmekten.
saçmalıktır.
ne dediğini bilmemektir.
Bu adamın başkan seçilmesinde rol oynayan başı açık kadınların, bu durum karşısında nasıl tepki vereceklerini merak ediyorum. Belki de bu gibi insanlara oy vererek, başlıkta bahsedilen kraterlere uygun olarak hareket etmişlerdir. Bu sözlerden sonra bile gidip bu adama oy verebilen kadınların, nasıl bir kişilik bozukluğu içerisinde olduğunu da merak ediyorum.

Ciddi olarak bir şey söylemek gerekirse; bu insanın(!) böyle bir cümleyi kurabilecek cesareti kendinde bulması, aptallığın ve cahilliğin insanda nasılda gaz yapabileceğinin göstergesidir. Şuanda linç edilmesi gereken bu zihniyet, daha da baş tacı ediliyor. Bu sözü söyleyen herifin zihninde oluşturduğu ahlak yasalarının çürümüş kokusu etrafa yayıldıkça halk daha da uyuşuyor.

Birilerinin bu adamları durdurması gerekiyor artık..!! Ahlakları; 12-13 yaşındaki kızları, bastonlu dedelerle evlendirmeyi meşru kılan anlayışta olan bu yaratıkların, dünya da cehennemi tatması gerekir. Ama yüce(!) Türk adaletinin bu konuyu da geçiştirip, bir süre sonra unutacağı gayet açık.
sanki başı açık kadının avret yerleri de görünüyormuşcasına, perde örneği veren din taciri soysuz hırtın ahlaksız lafıdır. böyle başa böyle traş !
anası orospu olan birinin lafı olabilir pekala.
saçmalamada sınır tanımamanın sözlü ifadesidir.
perdeleri sürekli kapalı olan evde de bir bokluk dönüyordur hacı diye cevap verilmesi gereken cümlecik.
akp'den önce necip fazıl kısakürek'i sevmeme nedenidir.
diyen orospu çocuğudur.
"shut the fuck up, you son of a bitch!" şeklinde de cevap verilebilecek bir yorumdur. harbi neler oluyor lan bu memlekette?! Arkadaş, ille uçlarda mı olmak zorunda her şey? Biri gelir kapanmayı yasaklar, biri gelir açıkları fahişe ilan eder... Sana ne kardeşim? ister kapanır ister açılır! Yeter lan artık siyaset malzemesi olduğu. Zaten bunu tartışmak da mallık. Tükürdüğümün diyarında 15 senedir türban tartışılıyor, Füze Kalkanı projesini bırak duymayı, "kabul edildi bak bu." diye gösterdiler direk. Bizim salaklar da kendilerini filozof sanarak çarşafı, türbanı tartışsınlar. Hay sizin türbanınıza da, açık saçınıza da!
saçma bir genelleme. ne örtülü kadınlar var hey yavrum heyyy...
sanki senin karın evde örtü ilemi geziyor, yatıyor, senle sikişiyor. demekki senin karında ne kadar göstermesede potansiyel bir orospuymuş.