bugün

Ama çok zevkli.
(bkz: o zaman ısırın)
Hadi len ordan dediğim söylem. Kedi erişemediği ete mındar dermişe örnek olabilir ancak bu görüş. Öpüşmek sevdiğinle bir olmaktır. Çok güzel ve sağlıklı bir olaydır. Öpüşürken salgıladığın hormonlar bilimsel olarak ağrı kesici etkisi verirler. Hani öpeyimde geçsin olayı bir nevi doğrudur. Bilginize.
(bkz: öpüşmenin yararları/#9543668)
bu bence biraz kiminle opustugune bagli.
Hicbir zevki de yoktur. Iy.
ver bi alt dudak.
biraz da ısırdığında çok sağlıksız olur.
valla ne yalan söylim bana da iğrenç geliyor.

not:sapına kadar erkeğim inşallah.
Opusmek tuzlu su icmeye benzer, opustukce daha cok susarsin.
dün gece sarhoşken başıma gelen olay. bir kadınla içiyoruz evimde. tam yatağa girdik seks başlayacak kadın ağzımdan öpmez mi. pis salyalarını hissettim kusacaktım. hemen kovdum tabi.
öpüştüğün insana bağlı, öpüşürken sarımsak, soğan kokusu çekmek gerçekten iğrenç.
Öpüşmenin ne olduğunu bilmeyen cahilleri görmemizi sağlamıştır.

Uyarılmak sadece cinsel uzuvdan sanan mallar.
Yalnızların kendini avutma çabaları on.
eğer doğru insanla yapıyorsanız ağzında bok bile olsa (o kadar da değilde hani) umurunuzda olmayan şeydir.
Saçmalamak baş ağrıtır, öpüşün gitsin.

görsel
öpüşün ki onun salyası sana senin salyan ona geçsin bünyeniz güçlensin daha ne istiyosunuz. bunu söyleyen bir doçent.
eee sağlıklı diyolaaa.
birini bulsa onu öpmeyi dört gözle bekleyecek yazarların öpüşmeye bok atma çabaları.
bugüne kadar ne başkasının su içtiği şişeden ne de öpüştüğüm kadınlardan hastalık kapmadım. yani asılsız gerçektir.
Başkasıyla birlikte olmus olma olasılıgı yuksek kızların sakso cekıp sonra öpüşmesi. david beckham kendıne sakso cekebilmek için belinden kemik aldırmıştı. Hiç egerek yoktu dostum kıza sakso cektirip sonra öpüşmen yeterdi.
Öpmeyin,öptürmeyin.

Fransızlar işiniz yaş benden demesi.
aksine öpüşmenin tıbbı yararları vardır. Bağışıklık konusunda felan.
öpüşmenin orta katı kiralamak için verilen bir avans olduğunu düşünürsek o kadar da tu kaka yapmamak gerek kanaatindeyim.
Hayatında hiç öpüşmeyen birisi için tahmin edilemeyen bir gerçektir.