bugün

entry'ler (42)

eminem

eminem eminem köyümün güzeli.
dağlara geleminem.
sübliminal içerir

güneydoğu da neler oluyor

Cok acık. artık batı devletlerinin ellerinde işit var pkk artık onlar için bitti.

bir üzüm şehri ayırdı bizi ve bu son olmayacak

ordaki sevgililer
sevişirler, sikişirler

okunması gereken kitaplar

polisiye isterseniz john hartı tavsiye ederim.markus zusak- hiç kımse sıradan degıldır.john hart'ın Tanrı kucuk gunahlarını kesinlikle tavsiye ederim.

laik türkiyenin istiklal marşnda ezanın ne işi var

belki onun hatrına savasılmıstır he.

arapça kuran okumak

çevrisi yapılamaz dediğimde bazı arkadaşlar yanlış anlamış tam karsılıgı yapılamaz demek istedim.

ben yalnızım kimsem yok bahanesi

keşke benimde öle bi bahanem olsa.doğru sölemekten bıktım lan.

ateistim ve bununla gurur duyuyorum

ben ataistim diyen adama karsı : ulan aptal ulan mal falan filan diye hitap eden birisinden islam hakkında bilgi beklemeyin.Daha'da kötü olursunuz.islam ilmihallerini okuyun.ozman diyeceksiniz ki: ulan ben ataist değilmişim bu kendini musluman sananlar ataistmiş diyeceksiniz.

arapça kuran okumak

ingilizcede 1 kelimenın anlamı türkçede yoktur.Arapcada aynen öle ve daha zengin bi dildir.Cevrisi yapılamaz.Kur'anı kerim her harfında bi anlam vardır.Ki Türk birisi arapcayı çözmek için 20-30 sene ugrasmak zorundadır .Ve hala tam anlamıyla cozulemedıgı söylenir.bu yüzden kur'an cevrisi değil Kur'an mealidir.

ateistim ve bununla gurur duyuyorum

Beyler lutfen dinleyin: Siz ataist falan olmak istemiyosunuz.Sadece cevrenizde gıcık gittiğiniz muslumanlar yüzünden öle olmak istiyosunuz.Mesela akp kızmak gibi.ama siz kendinize bakın müslümanlık gördugunuz gibi değil.akp oy verenlerin kacı muslumanlıga göre yasıyo %1'i mi aceba.gavura kzıp oruc bozmayın.Sizin Allah'tan baska sıgınacak yeriniz, yok yerimiz yok. Kendinizde söyluyosunuz başörtülülerin ustu mınare altı kerhane diye ozman onların muslumanlıkla alakası yok.

akpli beyni

bugun facede gördüm.ak nebiliyim ne paylasmıs. rusyanın nukleeri varsa bizimde var diye. resimde bombanın ustunde rusca yazması bizim millete hiç mi garip gelmiyor yoksa eski turkçemi sanıyolar acaba..bide not dusmusler paylasalım rusya görsun yazmıslar.sanki rusya istihbaratı emekliye ayrıldı mk. (bkz:http://www.uludagsozluk.com/r/akpli-beyni-918391/

her şeyde bir güzellik ciheti var

kendime baktım öle bişey göremedim.

yazarların sözlükte yazma amaçları

googlede sacma sapan bişey yazıp karsıma surekli sözluklerin cıktıgını gördum bende üye oluyum lan dedim.

2023 lozan antlaşmasının yürürlükten kalkması

mk ben görmedim inanmam.öyle bi madde yok bizi skiyolar.

yatağa girince söylenilen ilk söz

osurduktan sonra kafanı yorganının altına sokup kokuyomu diye test ettikten sonra ıyyyy.

sözlük erkekleri sütyen giymezmiş iddiası

sözlük erkekleri bu hafta sonu taksimde toplanıp hep beraber südyenlerimizi cıkartıp havaya atalım sonra cırıl cıplak boğaz köprusunu gecelim edirne'de götümüzü siktirelim.

kadınlar neden serserileri sever

cünkü serseri erkek acık sözludur.direk söyler. sikişelim mi ?

abiler ablalar odtü gerçekten çok mu kötü

böyle bi sözlukteki yazarlara danısmandan kötü degıldır.

evlenmeden önce yapılacak son şey

evlenmek.

kürt erkeklerinin yüzde 99 u yakışıklıdır

oglum ben kürt değilim ama esmerin onlara benziyorum nerde bu amına kodugumun ıngılızleri, rusları ben köyde eşşek sikiyom.dalgamı gecıyonuz yavsaklar.