bugün

bugün çekimlerinin bir kısmı itü maçka kampüsünde yapılan dizi.
senaristlerin en ateşli fantezilerini anlattıkları dizi. şantaj zoruyla bir erkekten hamile kalan evli bir kadının hikayesi anlatılıyor.
aşk-ı memnu, unutulmaz gibi yasak temalı dzilerin izinden giden begüm birgören, mehmet ali nuroğlu ve murat han'ın başrollerini paylaştığı bir fox tv dizisi.
Leyla Okay'ın : Dilber karekteri ile yine gönülleri fet ettiği dizi. içimiz ısındı lan.
Enteresan bir dizidir.
adında ünlü düşmesi olayı gerçekleşen bir dizidir.
(bkz: ömür e bedel) (bkz: ü)
karakterlerin sürekli kıçını yırtarak bağırmalarına anlam veremediğim gereksiz yüzlerce diziden biri.
gerçekten bir "ömre bedel" dizidir. akışının yavaşlığıyla da beni benden almıştır. ki mehmet ali nuroğlu için izlemişliğim mümkündür.
sikimsonik mahalle dizilerinden sadece bir tanesi. izlenir mi lan bu?
bu diziye neden bok atıyorlar anlamıyorum arkadaş. türk televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yapımı.

kız ablasının kocasından hamile kaldı ya hem de zorla. ötesi var mı?

bence harika hiç bitmesin.
en son 4-5 ay önce ya da daha fazla ilk bölümünü izleyip bu dizi sağlam ama "tutmicek" dediğim sanırım hâlâ inatla ve kararlılıkla yayınına devam eden(sanırım diyoruz amk anlamıyor musun)dizi. reytingi iyi herhalde to be continued dediğine göre.
korkutan dizidir. iki sefer rast geldim ben bu diziye ikisinde de murat han birine tecavüz ediyordu hem de zorla ya. murat han'ı kınıyoruz efendim, kıza da yazık lan sürekli tecavüz ediliyor, hiç hoş değil bunlar cık cık cık.
Konunun git gide karmaşıklaştığı ve arap saçına döndüğü dizi. Takip etmeye çalıştığım yegane Türk dizisi olmakla birlikte takip edilmeyen zamanlardan sonra da diziye bir türlü adapte olunamamaktadır. Zira kızdır kızdır pilav aşı durumu söz konusu değildir, her bölümde şok şok şok etkisi yapan olaylar olmaktadır. O nedenle ortadan izleyen, reklamlarda şöyle bir bakan biri dizi hakkında sağlam bir fikir edinemez.
bu sezon bitecek olan dizi.bütün sırların ortaya çıkmaya başlamasından da belli zaten.
bu akşam yayınlanacak bölümüyle ekranlara veda edecek olan dizi.
iki yıldır oynayan ve hakkında topu topu 18 entry girilen, sözlüğün tınlamadığı, bu akşam final bölümü yayınlanan dizi.
tekrarları fox'ta tekrar başlayan güzel dizi.