bugün

kırık kanatlar dizisinde ayşe karakterini canlandıran Başarılı oyuncu 13 yaşından beri tiyatro ile ilgileniyor. Oyunculuğa alaylı olarak başladı. Çocukluğundan beri hayali oyunculuk. Şu anda Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel iletişim Tasarımı 4'üncü sınıf mezunu. Beşi Bi Yerde, Pilli Bebek, Arap Saçı, Mavi Kolye, Seher Vakti ve Sen Ne Dilersen yer aldığı projeler.
agız yapısı julia roberts'a çok benzediği için yerli julia roberts diye anılan güzel oyuncu.
görsel
görsel
değişik bir çekiciliği olan hatun. soğuk, biraz vamp ama çok güzel. sabahın 6sında sırf bu kız için kalkıp mavi kolye adlı dizisini izlerdim. Yine çıksın yine izlerim.
(bkz: güngören) *
Bu sene Atv'nin en büyük bütçeli yapımı olan Kara yılan dizinde elvan karakterini canlandıracak güzel bayan.
farklı bir havası olan ancak buna ragmen oynadığı filmler bir şekilde yarım kalmaktadır. seher vakti dizisi çok iyi giderken birden son bulmuştur. kırık kanatlarda dizinin agır toplarından cansel elçin ve özge özberk çıkınca devamını getirmek ona ve mehmet ali nuroğluna düşmüştür. karayılan dizisinin akıbeti ise merakla beklenmektedir.
sadece pırtlak bir dudaktan oluşmuş ve karayılan dizisini seyretme sebebi olan hatun.
gözlerinin büyüklüğü süper sonic bir dengede olan güzel oyuncu.hakketten begüm, birgören bir daha görmek istiyor.
türkiye deki genc kadın oyuncular arasında beğendiklerim sırasında birnciliği uzun zamandır kimseye kaptırmayan ve bana benzediğini herkesin dile getirdiği yegane oyuncu.
5 para etmez Vodafone reklamlarında Gael Garcia Bernal'e tıpa tıp benzeyen kadın. Benzerlik öyle böyle değil yalnız, ağzım açık kaldı!
begüm begüm huu...

http://www.youtube.com/watch?v=DGzxJfk_2ws
an itibariyle fox tv de, yanlış görmediysem uyanık bar isimli programda arz-ı endam eden oyuncu.
kendisini pek bir yakından görmüş biri olarak söylüyorum ki dupduru bir yüz şahane bacaklara sahip hatun kişisidir.
Fox tv'nin bu akşam ilk kez yayınlanacak olan dizisi Ömre Bedel' de Murat Han ile baş rolü paylaşan oyuncu.
Yeniden aşık olmak icin bir neden. Tanri'm bi insan bu kadar mi tatli bu kadar mi guzel bu kadar mi seksi olur. Yirim ben onu yirim.
yüz güzelliği konusunda aşmış oyuncu. fox'da bir dizide oynamaktadır şu sıralar. ve ben dizinin bez bebek olup olmadığından emin değilim. * bez bebek'te oynasa yine izlerim.
şu sıralar ömre bedel dizisinde ömür karakterini canlandırmaktadır. iki arada kalmışlık halini yansıtma konusunda pek başarılı olduğu söylenemez.
(bkz: kadınlarım)
makyaja ihtiyacı olmayan güzellerden.
pek türk kızları gibi görünmeyen güzel. daha farklı bi yüzü var.

(bkz: http://www.avrat.net/wp-c.../uploads/begm_birgren.jpg)
bir insan nasıl bu kadar kurbağaya benzeyip bu kadar da güzel olabilir.
orjinal.
ilk kırık kanatlar dizisinde tanımıştım kendisini. güzel bir dönem dizisiydi ve mehmet ali nuroglu ile basroldeydiler, pek de yakışmıslardı. sonra baska bır dizide -ömre bedelde de birlike basrol oynadılar. bahçeşehir üniv. mezunudur.

ne kadar iyi oyuncudur tartışılır ama
ciddi güzel oldugunu düşünüyorum.

http://www.webkalem.net/w...2012/11/BegumBirgoren.jpg

şimdilerde agır roman-yeni dünya dizisinde eylül karakterini canlandırmaktadır.
kaçak dizisinin merve'si.
yüzü full ağızdan oluşan oyuncu.