bugün

"sen bir öl de düşünürüz" denilesi insandır. romantizm bu değil lan. "asla bulmam aşkoşoroloşkolotom" cevabını duymak istiyorsun yalan olduğunu bile bile. allah gecinden versin atıyorum 22 yaşında olsun bu insanlar. bir tanesi vefat ediyor. o bir şekilde bu hayatın yükünden kurtuluyor gidiyor. istiyor ki arkada kalan belki atıyorum 60 sene daha sürecek ömründe hep onun anıları ile yaşasın. mümkün mü bu ? unutulmak istememek ayrı bu ayrı.
Bulurum deyince bozulacak, bulmam deyince inanmayacak sevgilidir.
(bkz: zarf atmak)
çocuğumuz olmuşsa sakın, olmadıysa ne halin varsa gör demişliğim vardır. *
napıcaz bu yaştan sonra ütüsüz gömlek mi giyelim, karnıyarık yemeyelim mi diye cevap verilmesi gereken sevgilidir.
bir sonraki adım, "ölürsem kabrime gelme istemem" şarkısını söylemektir.
".mına bile korum." diye cevaplanıyorsa bu soru, tehlike kol geziyor demektir. *
"Yok beton dokturcem sen olunce" denilesi sevgilidir.
gerçeği mi söyleyeyim, duymak istediğini mi? diye sorulasıdır.
intihar etmek üzere olup an itibariyle nabız yoklayan sevgilidir. kolaçan edilmeli, günde 20 kez aranmalı ve asla evet cevabı verilmemelidir.
bi deneme yapalım mı diyerek kontra soru sorulması gereken sevgilidir.
paranoya ve gerçekçi olmayan sevgili...*
bulurum akabinde öyle bir .ikerim ki seni kendime aratmam denilesi hatundur bu kesin.. bunlara böyle davranacaksın..
tibete yerleşip budist rahip olup inzivaya çeklicem cevabını bekliyen kişi.
"ee ölenle ölünmez" cevabını alması akabinde ölecek sevgilidir.*
"ölürsen gömerim." cevabını hakeden kişi..
böyle gıcık bir soruya gıcıklığına "tabi canım yalnızlık allah'a mahsus. ben de bir insanım nihayetinde." şeklinde cevap verilmesi gerekir.
ali sami ve ebesiyle ilgili klişe sözü hakeden sevgilidir. bu nasıl bir geyiktir ki saatlerinizi alır ve böyle saçma bir şeyden kavga çıkartılır.

muadili için:

(bkz: bana bişey olursa baban iki gün sonra başkasını alır)