bugün

Kendileri mütevazı insanlardır. Öpüp başımza koyuyoruz.
(bkz: doksanlarda kızları okuldan alıp pastahaneye götürürdük)
bak buranın çi-ko-la-ta-lı simitleri cok güzel oluyo diyen #direnerkek modeli. essoluessek.
eğer havalimanlarındaki simit sarayına göturduyse parası baya var demektir. hersey 3 katı pahalı.
Değişiklik olsun istemiştir. Veya parası yoktur o hafta.
ilişkiyi sanallıktan kurtaran erkektir.starbucks a ciks kafelere götürse hemen check in foursquare de ama simitçiye götürdün mü o el ne telefona gider ne twittera sadece sen simit ve sevgilin vardır...
Evinde oturup adonisli zengin erkek hayali kuran, kıç büyütmekten aşırı zevk alan kezbanların hor gördüğü erkektir.
Öğrencidir ya da memurdur. Simit-çay iklisi için Piyer Loti' ye götürüyorsa bir adım öndedir.
öğrencidir, uzatılmaması gerekir.
sabahın 7sinde tek açık yer orasıdır.tek boş zamanında 7-8 arası olunca başka alternatifin kalmaz.
bir dahakine pogacacıya gideriz dedirtmekten iyidir.
namlida 2 kisi kahvalti maliyeti 30 lira, simit sarayinda 2 kisi kahvalti maliyeti 55 lira.

Tanim: cebinde nakit tasimasi gereken erkektir.
ihtiyatlı erkektir. fazla açılmak istemez. aslında haklıdır da... sermayei kediye yüklemektense simit sarayına götürmüştür çıktığını. ilerde başka yerlere de "götürür"...
samimiyeti tavan yapmış erkektir. o sizi bıraksa da siz onu bırakmayın.
çıktığı kızı simit sarayında götüren erkek kadar sonuç odaklı değildir.
sekste birinci gelen spremin yaptığı aferini hak eden eylemidir. yıl olmuş 2013 simite 2 lira verenler var. döverler adamı kamil.
çıktığı kız simit sarayına gitmek istemiş olan erkektir.
not:simit sarayından yazıyorum.
sabah kahvaltısı içinse uygun mekandır. tabi kısıtlı vakitleri varsa. yoksa yaya yaya oturmak için daha iyi yerler bulunulabilinir.
parası olmayan mı?

ulan bildiğimiz simite 2 lira veriyoruz.

sevdiceğiyle kahvaltı yaparken kadıköy rıhtım manzarası, haydarpaşa garı manzarası izlemek isteyen erkektir.

ayrıca fakir değil 1 liralık simite 2 lira verdiği için enayidir ama o 1 lirayı manzara izleme bedeli olarak değerlendirmektedir.
istanbul galata kulesi dibin de elimiz de biralar sokak çalgıcılarını dilemeye de götürülmüştüm... önemli olan erkeğin kalitesi, alanlar değil.
saraya götürmüştür. daha ne olsun açık, mert, korkusuz.
Bi çok kafeye göre gayet iyi durumda olan yiyecek ve içecek çeşidinin bol olduğu bir kafeye götüren erkektir.
Kılolu erkektir.
yakında yurt dışına satılacağı için, havalı bir hal alma olasılığı yükseldi simit sarayının. listesinize yazın, demişti dersiniz. biz yabancı markalara bayılırız zira.
pek parasi olmayan bir erkektir.