http://ww2.milliyet.com.t...i-karpuzu-yediler-4739265

Videonun 34.saniyesinde amcam poseti karın içine kaktırıyor. insallah daha sonra onu orada bırakmamıştır.
Sokağa çöp atan insandan daha çok nefret ettiğim bir insan tipi varsa, o da, doğaya çöp bırakan insandır.
Yere mi atıyorsunuz ? Bu Ülke hepimizin temiz bırakırsak temiz buluruz.Çoluğuna çocuğuna ne bırakacaksın çöp yığını mı? Ben o çöp taşıyan elleri öperim.
kış yaklaşırken dolaptan çıkardığım montun cebinden çıkan senelik çikolata, gofret ve bilumum abur cubur ambalajları da buna dahil mi.
Güzel insanlardır.
çomarların havsalasının almadığı insan tipidir.

not: azınlık olsak da dünyanın geleceği bizden sorulur,
çevreyi mahveden çomarlardan değil.
Duyarlı ve de mantıklı insanlardır. Bu insanlardan her çevreye lazım. Takdir edilesi;örnek alınasıdırlar.
Kendine ve evrene saygısı olan ulu insandır.
Cepleri, çantası çer çöp doludur ama olsundur.

Elindeki çöpü, yere atmaya ar eden, kendine yakıştırmayan eğitimli insana has davranıştır.
Hunharca çoğalsalar keşke!
ben oluyorum o. bunu yaptığımda, üniversitesinde bile ayıplandığım bir ülkede yaşıyorum ama olsun. ben değiştireceğim dünyayı.
Kıbrıs şehitlerinde hiç çöp kutusu olmadığı için ne zaman alsancağa insem saatlerce elimde taşırım çöpümü. oldum olası yere çöp atan tiplere uyuz oluşumdur.
Güzel insanlar.
çöpçüleri işsiz bırakacağının farkında olmayan düşüncesiz insandır.
ben de yapıyorum bunu ama bazen 10 km çöp olmayan bi yolda olduğumu farkedince, napalım artık yani.
eve götürmek zorunda kalındığı da olur. belediyeler ile ilgili sağlam tespitler yapıp, anlık olarak sinire yol açar.
Zor bulunan insanlardır. bizim milletimiz genelde sokağı kirletir çünkü insancıldır temizlik görevlisi işsiz kalırsa evine ekmek götüremez diye düşünür!
normal insandır. yapmayanların cezalandırılması gerekir.
A bu benim size bir taktik; eğer bağcıklı bir spor ayakkabı giyiyorsaniz ve sigara izmaritini atacak yeriniz yoksa izmariti bağciğın arasına sıkıştırabilir ve bir çöp kutusu bulduğunuz da içine atabilirsiniz.
Selam olsun aziz kardeşlerime! allah sayımızı artırsın!
Askerde çok izmarit toplamıştır.
Çöpde olsa elindeki malın kıymetini bilen insandır. Ekolojik dengeye, besin zincirine, sosyokültürel yapıya hassasiyet gösteren bir bireydir aynı zamanda.
Genel de ya kanvas postacı ya da deri evrak çantası taşındığı için peçete izmarit sigara paketi su şişesi vb atıkları çantaya koyan biri olarak yamulmuyorsam bu kategoride olmayan insanlarız.
Neme lazım, milleti kendimize küfür ettirmeye gerek yok.
çöp tenekesi yokluğunu derinden hisseden insanlardır.
Götümle güldüğüm enayilerdir. Bu kişilere toplum içinde keriz diyoruz efenim.

Bu tarz insanlar toplumda fazlaca kullanılır.
Belki de şehitlerin kanıyla sulanmış bu topraklara çöp atmayı kabuledemiyordur.
ideal çoğunluğa ulaştığında toplumsal bilinci oluşturacak kahramanlardır.

(bkz: yüzüncü maymun fenomeni)
arabadaysa şayet çöp görene kadar arabada biriktiren, yayaysa cebinde poşetinde bekleten güzel insanlardır.

lazım böyle insanlar.