bugün

Komşuların kapıyı çalarak, yanlarında getirmiş olduğu çay ve kahveye parmağınızı sokmanızı istemeleridir.

Neymiş efendim şekerleri bitmiş....
Tatlı krizine girmek istiyorum canımı cektirdiniz yahu.
(bkz: seker hastaligi)
Çok egolu olmaktır. Aynen kezolar hepiniz çok tatlısınız hepiniz bıkmışsınız, yanağınızın sıkılmasından.
Analı kızlı yan komşum vardı eskiden,kadın beni sürekli yok camasır makinasını cek,yok ampülü tak,yok fırını it gibi bahanelerle evine cağıyordu gece gec saatlerde,sanırım bu olsa gerek tatlı olmanın sonucu.
sinirlendiğinizin anlaşılmaması.
Sürekli yanaklarınızın sıkılması. ilgi odağı olmanız. işinize adapte olamamız. çok şey
Böyle bazen salak salak şakalar yaptırıyor işte.
kızların yanak almalarından usandım yaaa !
mahmut tuncer der ki

karı gördüm kaydım.
Birtakım zorluklardır.
Bazen insanlar yanağınızı sıkıp sarılıyorlar durduk yere. Çocuğuz sanki aq. Zaten temas sevmem. Hayır ciddi olduğumda da manyak ciddi oluyorum, saygısızlığa hiç gelemem, cezasını veririm yani. nasıl ikisi bir arada gidiyor anlamıyorum.
Öyle birtakım zorluklar işte.
gerçek cevabı ancak baklavanın verebileceği zorluklardır. siz kimsiniz, ne sanıyorsunuz kendinizi baklava yanında hadsizler.
tek basına tatlı olunmaz ki serbet lazım tatlı olmaya.
Büyüyünce geçmesi.
cok zordur.
isimi yapamiyorum.
neymis efendim aiyy baris cok tatliymisim gulunce sag yanagimdaki sakal ustundeki yerdeki kucuk guzellik benimin yaninda bir cizgi olusuyormus o cizgiyi parcalarmis.

hoff ben nerelere gideyim.
bir erkek olarak mıncırılmak.

hoşlanmıyorum yaaa allah allaaaah gider misiniz?
https://m.uludagsozluk.com/e/42231272/

Şöyle bir şey yazmıştım zamanında bununla ilgili. Eksileyelim lütfen.
Tatlılıkta iddialıyımdır.
Mincirilmak ne lan?
Her daim, iç yanmasına karşı, su bulundurmayı gerektirir.
çay içerkene falan parmağın kazara çay bardağına girse çay sütlaca dönebilir. biz bilmiyoruz tabi böyle şeyleri. tatlanalım diye ufak çay bardağında çayı 5 şekerle içiyoruz..
Arılar dadanıyor.
Jest ve mimikleriniz yüzünden insanların size bakıp bakıp gülümsemesine neden olur. Tamam tamam, anladık sevimliyiz.
Her gün yanaklarım sıkılıyor ve bir sarılma seansı gerçekleşiyor. Canımı acıtanlardan nefret ediyorum.
görsel
Herkes seni kucağına almak istiyor. Sonra suratın bu hale geliyor.
görsel
Macron bile dayanamadı bu egoya.*