bugün

ukteyi veren: larker (26.10.2007 19:58)

çocuğunun ilerde çeşitli zihinsel veya fiziksel sorunlar yaşamasına sebep olabilecek annedir. düzenli olarak karısını döven adamla aynı tıynete sahip bir bireydir bu anne.. kendi çocukluğunda gördüğü baskının işe yaradığına inanmıştır ve bu inanç hasebiyle kendi çocuklarına da o baskıyı uygular..

bilmediği şey kendisini çocuklarını sürekli döven bir psikopata çeviren şeyin çocukluğunda gördüğü o baskı olduğudur.. ve maalesef ki, bu anlamda travmalar yaşayan çocuğun sağlıklı bir gelişim göstermesi imkansızdır.
Çocuğundan nefret eden ve ileride pişman olacağı davranışlar sergileyen anne.
agresif bir toplumun temelini atan annedir.
9 ay 15 gün (erken doğum yapmamış ise) karnında taşıdığını unutmuş, tarifi mümkün olmayan en büyük sancı ile onu dünyaya getirdiğini hatırlamayan kişilik. Bu tür annelerin belkide cehennem ayaklarının altındadır !

ya başlığı okuyunca bir kez daha aslında biraz saçma geldi. Psikolojik sorunları yoksa yavrusunu bide nie ' durmaksızın ' dövsün ki ? alla alla.
(bkz: psikopat)
anne olmayı asla haketmeyen ama malesef başarmış varlık.
çocukluğunu merak ettiğim anne.
anlayamadığım annedir. nasıl durmaksızın lan? gece kocasıyla yatağa girince çocuğu ortalarına alıp da mı dövüyorlar da durmaksızın dövmüş oluyor?
psikolojik sorunları olan annedir. ayrıca elleri kırılasıcadır.
kendi annesi tarafından şiddete maruz kalmış annedir. ona döverek çocuk büyütmek, döverek insan eğitmek öğretilmiştir. onlar insan değil hayvan yetiştirmektedir. sadece hayvanlar dayak ile eğitilebilir. insanlar ise ASLA.
elleri kırılmasın her anne kutsaldır annesidir. benim de annem bir kere beni durmaksızın dövmüştü hiç unutmam. **
ortaokuldayım; annemden izin aldım arkadaşın evine doğum gününe gittim akşam 6 gibi evde ol dedi. eyvallah dedik gittik. neyse orda kutlama bitti gittik parka. saattler de su gibi akıp gitmiş. saat olmuş 9. annem beni kapıda karşıladı. gayet cool bir tavırla. ulan dedim ne kral kadın ya hiç sesini çıkarmadı allah razı olsun. sonra kapıyı kapattı. ben içeri doğru gidiorum seslendi arkamı döndüm, annem uçuyor. abartıyorsam şerefsiz evladıyım. kadın bruce lee gibi uçan tekmeyi bir koydu. dağıldım ama hala ulan o kütle nasıl yaptı diyorum bunu içimden de. sonra takribi bir yarım saat kadar cocugunu durmaksizin doven anne modundaydı. yan komşu zor aldı elinden valla. sağolsun hala çok severim.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
(bkz: sözlüğü günlük yapmak)
(bkz: kombo çekmek)
bunu otomatiğe bağladığı göz önüne alınırsa kendisine kum torbası doğurmuş olan, anne demeye bin şahit yaratıktır.
kadını kum torbası olarak gören erkek tipinin karısı ve onun dişi modelidir.
çocuğunu kum torbası olarak gören kadın.
kendisinin kum torbası olduğuna inandırılmış kadın türü.
psikolojisi bozulmuş ve muhtemelen kendi annesinden aynı tepkiyi görmüş kadın.
buyuk ihtimal ile cocuklugunda kendisine yapilanlari kendi cocuguna yapmakta olan annedir. kendisi gibi birini yeti$tirmektedir. hatta daha da kotu sonuclara sebebiyet verebilir bu yeti$tirme(me)kte oldugu cocuk. o yuzdendir ki bir an once cocugundan alikonulmali ve tek ba$ina ne hali varsa gormelidir. toplumdan olaganca uzak biryerlere saliverilmelidir ki otlayabilsin, diger hayvan arkada$larina kavu$abilsin...
çocuğunun canını acıtmaya, vicdanının nasıl elverdiği merak edilen annedir. çocuğun bedeninden çok ruhunu acıttığının da farkında değildir.
elleri vurmaktan nasır bağlama tehlikesine karşı her dayaktan önce ve sonra kremlemesi tavsiye olunur. *
sürekli dayak yediği kocasından aldığı enerjiyi iki kat olarak çocuğuna aktarması, çocuğunun da insanlar arasına bu x4 lük sinir kat sayısıyla dolaşması sonucu ortaya çıkabilecek muhtemel olayların başlangıç sürecidir.
psikolojik sorunları olan annedir.anne şefkatinden, anlayışından uzak olan bu kişiden çocuğu uzak tutulmalıdır.
Dün bir tane gördüm dememe sebep olmuş başlıktır .
evimizin yanında bulunan okulun yanından geçerken bu ayarda bir varlık kendi yavrusuna ''seni burada parçalarım kes sesini '' diye bağırıyordu .Fakat kimse bu anneye dur hanım ne yapıyorsun demiyordu.Ardından çocuk bişiler söylemiş olacakki sokağın ortasında arkadaşlarının yanında demeden anne çocuğa vurmaya başladı .Benim anlamadığım madem döveceksin eyvallah ama neden evi beklemiyorsunda çocuğu arkadaşlarının yanında rencide ediyorsun . ardından (bkz: ağlayan çocuk replikleri) ve küçük kızı annesinin elinden almaya çalışan veliler ...
sorunlu ve mutsuz cocuk yaratan anne.
büyük ihtimalle kendisi de zamanında aynı şeylere maruz kalmış anne. ağaç yaşkane eğilir sözünü başka bir tarafından algılamış da olabilir. evet, ağaç yaşken eğilir, dayak yiyen çocuk ilerde kendi çocuklarına dayak atar. ve yaşadığı pek iç açıcı olmayan çocukluk dönemini kimse ona unutturamaz.
anne denilmemesi gereken işkence aracı.
(bkz: aduket)