bugün

görsel
ilerde şimdi yaşadıklarının etkisini çok fazla göreceksin. Daha özgür, daha rahat bir çocuk olsaydın keşke.
Şimdiden bu kadar ağlama, ilerde çok daha büyük sancılı süreçlerden geçeceksin. Güçlü ol miniğim. insanlara güvenme ve kendinin değerini bil. Çok canını yakacaklar, hazır ol ki büyük sarılma.
Seviyorum seni ufaklık.
Afferin. Ilerde güzel şeyler yapacaksın. sana söylüyorum diye şımarma.
ileride üzüleceğin çok şey yaşayacaksın. Asla pes etme. Hedeflerinin hayallerinin peşinden koş *
Pes etme * Kendinden hiçbir zaman vazgeçme *
Herkesi kendin gibi sanma.
2011'de o arabayı alma.
Dayılarını sevme.Ömürlerini tüket.
hiçbir şey. dinlemez ki beni.
Savaşın çok uzun ve çetin geçecek haberin olsun...
üniversite sınavında odtü'yü tutturacaksın. istanbul'da okuma hevesiyle ve anneni yalnız bırakmaktan çekinerek gitmemezlik etme. çünkü ablaların anneni yalnız bırakmayacak. mezun olduktan sonra da soluğu yurtdışında al.
Nasıl bi travman var ruh hastası?
Çok takma boşver.
Bir şey söyleyip sürprizi bozmazdım.
keşke çekilen zamanlarda akıldan geçen bir düşünce.

Sanırım şunu derdim;

"kasma, uğraşma, ben sana hayatta yaptığım iyi ya da kötü şeylerin listesini versem bile olacak olan yine olacak. Filmin sonu değişmiyor."
Sana akıllı üslü olmak diye öğrettikleri düpedüz salaklık, enayilik. Hakkını savun kendini ezdirme, önce kendine saygı duy. Korkma. Yaptıklarından cok yapmadıkların için pişman olacaksın.
O anda kal ve sevdiğin insanların tadını Çıkar. Birkaç sene sonra göremeyeceksin.
Görsen bile hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
canının istediği her şeyi yap ama lütfen öncesinde biraz düşün.
Bombok bir hayat seni bekliyor..
Şu an yaş 33.

Çocukluğuma bir mucize olupta denk gelebilseydim ona annen erken ölecek onun yanından hiç ayrılma ve onu hiç üzme demek isterdim.
Kıymetini bil.
Ellerimle boğazına sarılır: “otur, ders çalış lan! Deden ile, anneannen ile daha çok vakit geçir” diye bağırırdım.
8 Temmuz 2014 günü iddaa bayine git ve brezilya:1-7 Almanya skor oyna. Nedenini sorma, bana çok teşekkür edeceksin.