bugün

huzur, sevgi, mutluluk, boş vakit.
Çubuğundan sakız çıkan dondurmalar.
bir büyüğünü alalım seneye de giyersin.
içinden winx stickerı çıkan yıldız şeklindeki dondurma. Tadı çok farklıydı be..
çok şey vardır. hangisini saymak lazım ?
sokak oyunları. Şimdi bütün çocuklar internette.
Masumluk ve huzurdur.
mutluluk.
Tornet.
Bazı televizyon dizileri; arkadaşlık, aşk..
meybuz.
Herhangi birşey için maksimum 5 dakika üzülmek .
Önlüklerdeki kurdelalar.
Üzerinde arı resmi olan ve kokulu silgiler.
Manevi değerler ön planda. Mesela mahalle aralarında oyun oynayan çocuklar, saygı , güven , yardımlaşma,komşuluk değerleri bunlar günümüzde gayet net bir şekilde azalma gösteren şeyler . Bunlar belki de yaşanılan bölge veya şehirle ilgili bir durum hani küçük yer büyük yer tabiri ile ...
masumiyet.
Temiz kalplerden başka nedir ki kaybettigimiz? Herkes irili ufaklı suçlu şu hayatta... Birer masum çocuktuk oysa... Ve saflık geçmişe dönüp de keşke yine olsa dediklerimiziden.
Masumiyet olsa gerek.

Kayboldu, bulanların yeşili yakmaları rica olunur. Ödüllü.
Bademcik.
fox kids çizgi filmleri.

burdaki cizgifilmleri hatirliyorum da bi de simdikilere bakiyorum o zaman ki cizgifilmler daha guzelmis.
ajan köpekler, afacan dennis, bi de surekli havyar yiyen dişi kedi vardı onu unuttum su an.
Patlayan şeker.
(bkz: pokemon) (bkz: Digimon) (bkz: beyblade) (bkz: he man) (bkz: ruhsar) (bkz: kaygısızlar) (bkz: atari) (bkz: mahalle maçları) (bkz: Tsubasa) (bkz: Heidi) (bkz: Hugo ve Tolga Abi) (bkz: xena) (bkz: herkül) (bkz: susam sokağı) (bkz: street fighter 2) (bkz: taso)
fox kids çizgi filmleri.

burdaki cizgifilmleri hatirliyorum da bi de simdikilere bakiyorum o zaman ki cizgifilmler daha guzelmis.
ajan köpekler, afacan dennis, bi de surekli havyar yiyen dişi kedi vardı onu unuttum su an.
leblebi tozudur. nasıl da boğazımızı gıdıklar ardından suyu yuvarlardır. insan 40lı yaşlara gelince çocukluğunu özlüyor be azizim. *
masumiyet. her geçen yıl yavaş yavaş kaybettiğimiz şey. özlüyorum...
hugo ve tolga abi.