bugün

küçük bir çocuğu ne yaparsa yapsın bu şekilde dövecek kadar ileri zekalı bir topluluğun görüntüleri. izlenmesi içinizi parçalamaktan başka bir şeye yaramıyor. sırf bu görüntülerdeki yüzleri için değil, lisede misafir olarak sözde gelenek görenek kültür alışverişi için gelmiş bir çinli ülkesine göre kaliteli mal satıyoruz diyerek çirkefliklerini bize kanıtladığından beridir sevmem çin çan çonları.
Bunun adı, bunun milliyeti olamaz, dünyanın değil kainatın neresinde olursa olsun bunun adı orspuçocukluğu bile olamaz. Daha farklı bir şey bu.
62 yıldır uygulanan soykırımın küçücük, ufacık bir yansımasıdır yalnızca.

o çocuğu orada öldürmedilerse* çocuk çok şanslıymış. ondan daha büyük ya da küçük olmalarına bakılmaksızın milyonlarca uygur türkü'nü öldürmüş bir devlet ve soydan söz ediyoruz... ulan, 24 milyon uygur türkü vardı doğu türkistan'da bundan 62 yıl önce; bugün soyları kırıla kırıla 8 milyon kaldılar. çin'in aynı dönemde nüfusu neredeyse yarı yarıya arttı. bunun adı soykırım değildir de nedir?

"büyük olasılıkla hırsızlık yapmıştır." diyen arkadaşlara iki çift sözüm var: uygurlar öz vatanlarında aç bırakılıyorlar. aş, iş, para bulamıyorlar. çin bunu dünyadan gizlemek için her boku yiyor. yabancı basına ve büyük holdinglere baskı yapıyor.

son sözüm de birazdan buraya damlayıp saçmalayacak kürtçülere: yukarıda yapılanı türkiye'de kaç kere gördünüz? ya da yukarıda yazdığım* gibi bir şeyi hiç yaşadınız mı? hayır, her zaman olduğu gibi bunu da fırsat bilip "doğu türkistan'ı savunup kürt hakları..." diye aşağılık kompleksinizi ve saçma sapan iddialarınızı tatmin etmeye çalışmadan önce uyarayım dedim. yemiyoruz anam!
insanlığı biri çağırsın,çok oldu unutalı bizi...
çocuğa işkence yapanların annelerindedir problem. ben köpekleri, maymunları sadece yediklerini biliyordum, onlarla çiftleştiklerini değil...
çocuğun suçu günahı ne olursa olsun o yaştaki bir çoçuğa bunların yapılmaması gerekir. ama and olsun bundan sonra karşıma çinli çıkmasın osmanlı tokadının ağırlığını göstereceğim onlara.
Bunlar babadan ogula nesil heralde bu amna koduklarim orospu cocuklari puuu.
yardım edilmesinin orta doğudaki gibi rant getirmemesinden dolayı açıkçası siklenmeyen durumdur. ama avrupada özellikle almanya'da yapılan ezilen topluluklar araştırmasında, çin'de en çok eziyete maruz kalan topluluğun uygur türkleri olduğu açıklanmıştır. bugün 8 yaşında bir çocuk, yarın 70 yaşında bir kadın. allah allah naralarıyla bütün çin halkı'na kin kusmaya gerek yok elbette. ancak zevk için, ırkı ve dininden dolayı kıyım yapılmasına da 'sorun değil, siz bilirsiniz' mesajı yakışık almıyor.
biz mı insanız yoksa insanlarmı insanlıkdan çıkmış şimdi düşündümde o çoçuk hırsız olsun dinsiz olsun ne olursa olsun orda onu kolumun altına alıp hepinizin anasını sikerim deyip tutup elinden çekip götürürdüm kavgaysa sonuna kadar ederdim .
nedense aynısı kürt çocuğuna yapıldığında kimsenin sesi çıkmıyor. ilginç!
uygur türkleri üzerinden oy kazanma ihtimali bulunmadığı için, yine malumlardan gerekli tepkiyi göremeyecek, faşist çin hareketin bir parçası.
videoyu youtube a üyeliğim olmadığı için izleyemiyorum.
insanlık dışı eziyettir.

izleyemeyenler için yeni link veriyim:
http://www.youtube.com/watch?v=V7vH0x-rGe4
izlediğimde yüreğimi burkan görüntüler. en çok canımı sıkan ise o dişlek çinli karının tebessüm ile o vahşeti izlemesi oldu. keşke gücümüz yetse de bir buçuk milyarlık çin' e bu görüntü için kafa tutabilsek.
kim ne derse desin hala osmanlıyız. bosnada, azerbaycanda, filistinde ve diğer müslüman ülkeler de bir vahşet olsa hemen koşup yardım edesimiz geliyor.

özellikle müslüman kelimesini kullandım. çünkü uygurlar aslen kendisini türk olarak adlandırmıyorlar. hatta uygurların çoğu(belki de tamamı) türkiye diye bir ülkenin varlığından habersiz. çindeki uygur nefreti de daha çok uygurların müslüman oluşlarından kaynaklanıyor.

yıllar önce çinde uygurlar yapacakları cami için para toplarken yardım etme fırsatım oldu. fakat bu yardımı gören çinlilerin hepsi birden bana karşı tavır değiştirdiler. sanki türkiye de pkk ya yardım etmiş gibi muamele görmeye başladım.

çinliler umurumda bile değil, uygurlarla konuşmaya çalıştığımda biz türk değil uyguruz dediler. milliyetçi duygularımı bir kenara bırakmadığım halde aklım ve mantığımla uygurlara baktığımda heriflerle hiçbir genetik benzerliğimin olmadığını gördüm. kendi kendime gelin güvey olmuş gibi hissettim. tek ortak noktamız dinimizdi. yardımı aldıktan sonra teşekkür edip gittiler.

uygurların bendeki tek anısı budur, türk olsun yada müslüman olsunlar; kısacası ne olursa olsunlar ezilen milletlerin herzaman yanında olmalıyız. hiçbir menfaatimiz olmayan somali' nin bile. çünkü biz türk ve müslümanız. bu vicdan bize atalarımızdan miras kaldı.
izleyince elden birşey gelmemesinden dolayı sövmemenin mümkün olmadığı videodur..
la o daha küçücük çocuk la..savunmasız,dünyadan,neyin ne olduğundan habersiz olan bi çocuk..bi de zevk alıyolar bu yaptıklarından..
(bkz: online oyun için çocuğunu satmak)
keşke izlemeseydim.

o çocuğun uygur türk olması sikimde değil çocuk lan o çocuk. isterse somalili olsun çocuk lan o. daha 8 yaşında. ama yok! allah öyle insanlar yaratıyo ki onlarla aynı dünya üzerinde yaşamaktan bile tiksiniyor insan. ama ne gelir elden işte. bunlar gibi anne babalar da var, üstelik kendi(!) çocuklarına böyle eziyet eden insanımsı varlıklar.

ne yapabilirsin ki işte adamlar 62 yıldır soykırımla nesillerini kurutmuşlar. böyle bir nefret olabilir mi ya? en zoru da insanın elinin kolunun bağlı olması. *
Bu videonun kamu oyuna duyurulmaması haber kanallarında geçmemesi nasıl bir şeydir. otu boku reklam eden bu medya bunu nasıl göremez buna nasıl sessiz kalabilir videoyu izleyip küfretmelerim lanet okumalarım bittikten hemen sonra. tanıdığım adresini bildiğim tüm yazar ve gazetecilere bir mail attım ve bunu gündeme bir şekilde taşımalarını istedim bu nasıl bir iştir aklım almıyor !! anasını siktiğimin pezevenkleri !!
vallahi video'nun tamamını izleyemedim, resmen o çocuğun arada kimse vurmasın diye beklemesi içimi yaktı be. Sizin insalığınızı sikeyim.
allahsızlar.
alın size işkence ,
alın size ırkçılık,
orta da 8 yaşında masum bir çocuk

nerede bu insan hakları
hani şu filistinli çocuklar da olupta
bu çocuklar da olmayan?
izlemeye içim elvermeyeceği için yavrucağa eziyet eden imansızları cehennemde tanıyamacağım video. içinizde o allahsızların fotosunu beynime nakşedecek yazı yazabilecek duyguda arkadaşlara şükranlarımı sunarım.

büyük insan hazreti ebu bekir söyle dua etmiş allaha; allahım benim bedenimi o kadar büyüt ki cehenneme sadece ben sığabileyim. ulan orada sizi tanırsam benden sizi allah bile kurtaramaz.
sırp, ermeni, rum, yahudi, kürt ve türk kafatasçı milliyetçisi kadar şerefsiz oruspu evlatlarının yaptığı kahpece hareketler.
10 milyondan fazla uygur türkü'ne yapılan eziyetten daha fena değildir. pediatriyi, acımayı bir yana bırakın da az biraz ümmetçilik ile milliyetçilik dengesini kurun.
Ülkedeki beyin oranının insan sayısına göre aşırı düşük olması sonucu olan birşey.
Sadece bu değil, izlediğim bir videoda herif arabayla çocuğu ezip geliyor. Onlarca insan ve 2-3 araba daha geçiyor. En son 4-5 dakika sonra kadının birisi çocuğu tekmeleyerek yaşayıp yaşamadığını anlamaya çalışıyor.
Sanırım nüfusu kalabalık insansız bölge olarak nitelendirmiştim.