bugün

Çilli bile beğenmeyen zevke tükürürüm.
Bir teksas kizi ciksa karsisina (ginger head) bu diyecegini yutmasi 1,7 saniye surmeyecek yazar beyani.

Cil cekicidir itici degil.
tez elden, çarpılmadan tövbe etmesi gereken yazar beyanıdır.
Sarışının adı var esmerinde tadı var kumral kendini beğenmiş onunda havası var. Aaaah çilli çilli yavrum çilli çilli bom bom bom. Bunu neden yaptım bilmiyorum ama olmayan iticiliktir hatta 3-0 önde başlar bu kızlar.
Sana göre iticilik bana göre çekicilik.
görsel

transporter 3 filminde oynayan kız. Tercih göreceli.
yoo, bence çok da tatlı ve hoş oluyorlar.
*
Jennifer Lawrence bu başlığa bakıp kufur ediyordu.
itici değil aksine sevilesidir.
insanı kızdan tiksindiren iticiliktir.
gerçeği yansıtmayan başlıktır.
Ne iticisi ya ben aksine çilli insanların çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Keşke benim de çillerim olsaydı insana sempatik bi hava katıyor direk çok tatlı.
belki olabilecek iticiliktir. mamları çok güzel oluyor ama.
evet bence de iticidir ama şimdiye kadar sevdiğim kızların ortak özelliği çilli olmalarıdır.
görsel
Bu nasıl bir iticilik hem cinsim diye demiyorum cok itici yaa.
Ben elimden gelse kendimi baştan ve çilli yaratacam adam ne diyor tövbe et bak ciddiyim.
Allah çarpar adamı.
Olmayan iticiliktir. Adam zaten çilli demiş gerisi bom bom bom.
beni asla itemeyen iticiliktir. çok cicidir, sevilesidir, aşık olunasıdır.
orta okul sıralarındayken çilli bir arkadaşımızla 'çilli bum bum bum ahh çilli, çilli yavrum çilli' şarkısıyla dalga geçtiğimizi hatırladım, buradan sizlerin huzurunda pişmanlığımı paylaşmak isterim, hıyırlı cımılır.
kızlara yakışan şeydir. çilli kızlar dert etmesin gayet hoş duruyor aksesuar gibi.
çilli kızlar allah'ın ta kendisi olduğundan, gerçeği yansıtmayan önermedir.
sırf görseller için son onbeş dakikada yirmi kere geldiğim başlıktır.
aksine bana çok çekici geliyor nedense. özelikle sarışın, kıvırcık saçlı olanlara ayrı bir hava katıyor.
var olan iticiliktir. güzelim kızı sokak köpeğine çevirir o çiller.