bugün

hocam çaydanlığın ucu şehvet uyandırır mı?
Şimdi şöyle mantıklı düşünürsen. Güvenlik olduğum için dolayısıyla günde bir demlikten fazla çay içiyorum. Çaya da bayılırım. Fakat ben ömrümün hiçbir vaktinde buradaki tekeler kadar gevşek ve azgın olmadım. Sorun bende değil bence.
Ben de diyorum niye şehvetim uyanmıyor, çay sevmediğimdenmiş demek ki. Uludağ sözlük gibi oldukça nezih ve entel bir ortamda yazarlık yaptığım için çok şanslıyım, her gün yeni bir şey öğreniyoruz.*
Çaycı Hüseyin'i tekrar izlemiycem.
tam da cay icerken denk geldi.
dikkat edin ona gore.
çay şehvet uyandırıyorsa,
3'ü 1 arada grup seks mi oluyor?

not: e r e c t o olsaydı "sorunu" çözerdi.
görsel
Fikri neyse zikri de odur temali bir görsel ve acıklama

Teşekkürler.
görsel
çay müminin mazotu diyorlardı en son. demek ki ihtilaflı bir konu. dinimiz amin.
ilk defa duydum. Şaşkınlık verici.
20 yıldır kaveye giderim ilk defa böyle birşey duydum.
görsel
ben ketçap diye biliyorum çay mıymış. bir de battaniye vardı.
şu an içerken erekte oldum.
nurettin gel aslanım.
çay değil, 90-60-90 çay bardağıdır o. *
Ottan b.ktan nem kapma icraati ile gene karşı karşıyayız arkadaşlar. insanın aklı fikri cinsellik olunca sudan bile nem kapılır.
Sıcak sıcak ohh.

Bende uyandırdı evet.
" bunların şehveti hiç mi uyumaz amk " dedirtti.

çay satışları tavan yapar bunlar da komisyonlarını alır. gerçeği de bu.
anlayamadığım husus.
bazı insanların kafalarındaki yegane sorunsal şehveti ne daha çok uyandırır, usulünce nasıl sevişilir falan sanırım.

liseli ergen takımı olsalar anlayacağım ama o da değil.

bu ülkeye sevişme alanında bir enstitü açılması şart.
böyleleri harcanıyor.
görsel
bunun peşinden giden dallamalar yüzünden bunlar adam değeri görüyor ya...
yakın bir tarihte bunların mitozla çoğalacağına inanıyorum. biraz daha gayret edin kudurduğunuz evrimi kendiniz ispatlayacaksınız bu gidişle.
çay şehvet uyandırıyorsa, demek ki çay-kur devlet eliyle rize dağlarında şehvet kurguluyıp evlerdeki şehvetlikler (çaydanlıkları) vasıtasıyla her sabah kahvaltı soframıza kadar şehvet hizmeti veriyordur.
cümlesi beni, 3 yaşına kadar tiryaki olup, 3 yaşında zorla çaydan soğutulmuş, günde3-4 bardak çay içtiği infantil dönemleri hiç hatırlamayan biri olaraktan ne durumdayım diye açmazlara sokan sorunsaldır.