bugün

Sigara sarmak için olan çarşafı sorsaydın aydınlatırdım seni.
Bilmediğim yerden geldi soru.

O değil ben de merak ettim..
Durduk yere aklıma nasıl giyildiğini bilmediğim geldi. Nereden olduğunu hatırlamadığım bir şekilde de içinde iplerin olduğunu öğrendiğimi fark ettim. Şimdi özellikle yakınlarında çarşaf giyen insanlar olan yazarlara sormak istiyorum. Bu kocaman örtü nasıl bir şey ve nasıl giyiliyor?

Haydi bakalım, biriniz şu deist arkadaşınıza açıklasın.
yatağın üzerine serilen ya da yorgana kaplanan bir tür bez örtüdür.
tanrının yarattığı kuluna layık gördüğüne inanmadığım bez parçası.
en sevdiğim giyecektir, çarşaflı bir kadına karşı ilgisiz kalmak şüphesiz ki hormonların aktifliğini yitirmesiyle mümkündür. o karalığın yarattığı gölgede hiç yokmuşcasına kaybolmak istiyorum.

bazen fark etmeyip üzerine basmak, havaya atıp tutmamak istiyorum.

ayrıca çarşafın altından ne çıkacak belirsizliğinin yarattığı heyecanla yaşamak da cesaret gerektiren bir duygu.

keşke herkes çarşaf giyse.
(bkz: arap çarşafı)
görsel

şekilde görüldüğü gibi kadının yürüyen vajina muamelesi görmesine engel olamayan çağ dışı, estetik yoksunu kıyafet çeşididir. zira hem islam'da yoktur, arap geleneğidir; hem de bu sorunun çözümünde ana etken kılık kıyafet değil kafalardadır.

ayrıca cilbab çarşaf felan demek değildir.

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx

şurada görüldüğü üzere sadece bir mealde çarşaf anlamı verilmiştir.

edit: osmanlı zamanında kıyafet çarşaf olduğu için osmanlıca'da çarşaf anlamı verilmesi gayet doğaldır.
geçen cafede otururken çarşafın var mı dedi var dedim 3 4 yaprak verir misin dedi anlamadım nevresim takımı olarak var dedim güldü gitti.
çarşamba çarşafa dolanır.

saygılar sunuyorum azizim...
7 yaşındaki kız çocuğuna cinsellik atfeden kahpe çocuklarının destekleyeceği zırvadır.
dert etmeyen orospu çocuğudur. dert edene orospu çocuğu diyen iki kat orospu çocuğudur.
sadece yatağa serilmek için kullanılmalıdır. diğeri tarihe kazınmalıdır..
islam'a en uygun tesettür şeklidir. Her kadın giyemez, giyebileni tebrik ederim.
valla çarşaf olarak biz ocb kullanıyoruz %100 bitkisel olanından , bitkisel olanı daha yumuşak tat bırakıyor boğazda.

ilk defa saracak arkadaşlara tavsiye , zıvana kısmı küçük başı büyük olsun.
Neden derseniz , arkada kalan otları duman dahada yumuşatıyor , ve içtiğinizin farkına varmıyorsunuz , üflentili yaşantılar.
Nevresimin altinda
yatagin ustunde olan pamuk kumaştir. Genelde bunun siyahinida yobazlar giyer.
bence kuranda böyle bişey yok, değiştirmişlerdir varsada. mümkün değil lan olamaz, kadın sadece gözünü açmış. yok öyle bişey. benim ağırıma gidiyor böyle bişey, bakıyom adam rahat ama karısı yanında kukla sanki. kuranda böyle bişey yok.
bugün istanbulda bir dhkpc'linin giyip polis merkezine saldırarak birini öldürüp birini de yaraladığı siyah boydan boya giysidir, arap geleneği olup dinle uzaktan yakından alakası yok.
arap kıyafeti. bence bir çeşit hapistir.
suçu kadın olmak olan insanları özgürlüğün olmadığı ülkelerde oraya tıkarlar.
bazı kadınlarda cahil bırakılıp bunu sana din emretti diye inandırılıp o hapse kendi girmeyi tercih eder.
sorun okumamaktır bu ülkedeki sorunda arap kültürünü dinle karıştıran andavallardır.
Murat Bardakçının Fransa, çarşaf ve peçe konusunda 122 yıl sonra Abdülhamid ile aynı noktada adlı güzel bir yazısı
http://www.haberturk.com/...dulhamid-ile-ayni-noktada
hem yatak örtüsü hem de sigara kağıdıdır.
görsel
tütün ya da ot sarmaya yarayan kağıt. değişik boyut ve kalitede olur. kalitesine göre insanı orgazm edebilirken, sinir krizi de geçirtebilir. tütün için arap, ot için rızla+ makuldur.
http://www.youtube.com/watch?v=BC5q3bckH_8
benim anlamadığım madem yatak üstüne yatamayacağımız kadar pis çarşaf örtüyoruz neden yatağı temizlemiyoruz, yada üstümüz yatağı pisletecek kadar pisse çarşaf örtüyosak neden üstümüze temiz şeyler giymiyoruz ne kadar saçma bir şeydir şu çarşaf. neyse fazla düşündüm yine akşam akşam.
yatağa serilen ,temiz olması durumundan haz aldığım örtü.