1. 1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2120012/+

  rusya'nın en büyük, ve bana kalırsa en gelişmiş müzik servisiyle tanışın;

  "zvuch" rusça telaffuzu ile "zvooq"

  bu servisle, yaklaşık 1 hafta önce karşılaştım. youtube'da arayıp da bulamadığım remix'i, hani olur da google'da bulursam diye bir aratayım dedim. 3. sırada bu servisin sitesi listelendi. hemen altında da aradığım remix yazıyordu. dedim nivna, kesin buldun oğlum şarkıyı. siteye bir girdim, hem şarkının orijinali, hem de aradığım remix kabak gibi oradaydı. adamlar koca bir arşiv yapmışlar. tamamen şans eseri karşılaştım.

  kitaplığı çok geniş. açıkçası ben çok şaşırdım. bir rus servisi olarak, bir de hani ismiyle, cismiyle ilk defa karşılaşmamdan dolayı, hani çoğu aradığım şarkı bulunmaz diyordum. çünkü bu servisin bilinmiyor olduğunu düşündüm. ama yanılmışım, türkçe'de dahil şu ana kadar arattığım tüm şarkıları buldum. yani inanılmaz bir servis, şansım baya yaver gitmiş. sadece orijinal şarkıları değil, bir çok remix'te bulabilirsiniz. sınırınız yok bu servisle!

  ayrıca yeni keşfettim, radyo özelliği de mevcut. ben biraz göz gezdirdim, rus radyoları listelendi. bilmiyorum ne kadar dinlersiniz ama, radyo da dinleyebiliyorsunuz.

  arattığınız şarkıyı, bir tıklamayla dinlemeye başlayıveriyorsunuz. hızlı ve kolay bir kullanıma sahip. aynı zamanda yandex, ok.ru gibi mail servislerini de desteklemekte. bu servislerden birinde hesabınız varsa, hesabınıza kolayca giriş yapıp servisten daha fazla yararlanabiliyorsunuz. çalma listesi falan oluşturabilirsiniz mesela. ama hesaba giriş yapmasanız bile, şarkılardan yararlanabiliyorsunuz.

  play store'da bu servise ait herhangi bir uygulama yok. belki google'da vardır diye düşünerekten, apk aramaya koyuldum. ama apk'da bulamadım. böyle bir servisin uygulaması olmaması beni oldukça hayal kırıklığına uğrattı. site tamamen rusça, belki fazla kurcalayabilirsem sitesinde apk bulabilirim. böyle bir servisin uygulamasının olmaması imkânsız. araştırmaya devam edeceğim.

  ruslar kesinlikle müzik sektöründe çok başarılı. ben zaten şaşırmadım bu servisin kalitesiz olduğunu düşünmezdim, çünkü rus servisi. ki rusya'nın sadece müzik servisleri değil, mail servisleri ve haberleşme uygulamaları gibi genel yapıtlarda da çok başarılılar. (bkz: yandex) (bkz: telegram)

  eğer bu servisin bir apk'sını bulursam, youtube music'i tamamen çöpe atacağım. gerçek kaliteyi bu serviste buldum çünkü. başka da söyleyebileceğim bir şey yok. bu servisle yeni tanıştım, aşırı fazla bilgi edinmedim. site rusça, fazla hareket de edemiyorum. ama zamanla çözeceğim.

  siz de aradığınız şarkıları, tek bir tıklamayla dinlemek istiyorsanız servise bir göz gezdirebilirsiniz.

  dikkat! youtube'da bulamadığınız şarkılar karşınıza çıkabilir. haydi bakayım!

  https://wwv.zvuch.com/
  6 ... nivna
 2. 2.
  https://mus5.ru/

  https://z1.fm/artist/57450

  şunu yazın , sonrada istediğiniz şarkının , artistin
  ismini yazın tamam ....

  Скачать mp3

  *******************

  bu link de çok iyidir . arama bölmesine yazın albümler
  çıkar ..

  https://tunnel.ru/post-bl...a-espana-en-guitarra-2015

  https://tunnel.ru/post-jo...ocker-albom-stingray-1976

  https://tunnel.ru/post-fr...chestra-cole-porter-story
  2 ... kurgankt66
 3. 3.
  ilave olarak ......

  https://cool-dj.com/song/629423-boris-rubashkin/

  https://patefon.co/pesnya...0roberto%20delgado%20wind

  https://zizl.ru/music/sat...japan%20romantic%20sax%29

  https://mp3fm.club/song/9...vezut_na_nemeckom_yazyke/

  https://mp3cc.biz/search/f/roberto+delgado/

  *********************
  devam edecek .....
  1 ... kurgankt66
 4. 4.
  https://mp3iq.com/

  ilave olarak bir film sitesi ...
  hd otomatik portakal ....

  https://rezka.ag/films/fi...avodnoy-apelsin-1971.html
  1 ... kurgankt66