bugün

izmirli olmasaydı talip olacağım evlilik programının adayı.
Ha fakirdi bir de tamam.
2 nişan attı, ondan hiç söz etmiyorum zaten evet.
Tamam sus.
hiç mi umudunuz kalmadı ulan, dedirtendir.
2 cocugum var 1200 lira maasim var dudulluda evim var hergun dus aliyorum diksiyonum duzgun kel degilim bana gel.

edit: acik oyladi beyler. resmen bana talip oldu. kabul ediyorum. haftaya dugunumuze bekleriz.
Ben lisedeydim bu hala ordaydı şimdi üniv bitiyo bu hala orda. Beni mi bekliyo evlenmek için napıyo.
Allah aşkına Amacı ne bunun.

Kendini göstermeye gelen,Korcan a da gözlerime bak bi 10 Sn diyerek çocuğa zarf attığını anlamadık sanki.
Teyze de buna tamam öpüyorum ablacım diyerek iyi ayar verdi.
Korcan ile kendini kıyaslayıp piyasa yapmaya çalışan loser.

(bkz: olmadı güzel kardeşim)
Esra Erol un programından zuhalin programına artık yapılmış damat adayı.

Zamanında zibilyon tane kızı reddedip Günahına hakkına girdi. En sonunda izmirden dünya güzeli bi kızla nisanlanip bi dünya reklam yapmıştı.

Noldu da ondan ayrılıp tekrar o locaya oturdu bilmiyorum ama bildiğim bişey var ki amacı asla evlenmek değil.
korcan trollünün ağına düşmüş enayi.

sazan avi
Korcan cinemre gibi zeki bir adamı kendini daha iyi, efendi, yakışıklı ve Türk aile yapısına uygun bir damat gibi göstermek için kullanmaya çalışıp kendini rezil eden, videoyu her izlememde gülmeme sebep olan acınası kişi.
kızlara büyü yaptığını düşündüğüm adam. akın akın geliyorlar hahaha.

kızı rezil rüsva etti kız hala çay içelim diyor. yuh.
bu herife evlenmek için gelen kızların aklına şaşıyorum. dünyada tek erkek bu olsa ve ben kız olsam yine de varmam ona.
niye varayım anasını satim sürekli kendi memelerimle oynardım. köpüklerdim banyo yaparken, ucunu sivrileştirirdim. lan keşke kız olsam ya, düşüncesi bile güzel.
bu adam kendini ne sanıyor gerçekten merak ediyorum. acaba prens olarak falan mı görüyor kendini.
Yakışıklı bir beyefendi.
Tam evlenilecek adam.
1.75 boyunda olup kendini nimetten sayan tipsiz.
kendisi model. hanife gibi bu arkadaşta evlenme derdinde değil.
Türk erkeğinin özeti. Doğru düzgün işi yok varoş ezik çirkin ama Kimseyi beğenmiyor.
Reel hayatta asla yüzüne bakmayacak kadınlar programda buna talip oluyor.
Kısacası paralı asker programda çok eğleniyo bence.
OYUNCULUK YETENEĞiNi BU PROGRAMDA DA KONUŞTURUP CUKKAYI DOLDURAN AKILLI KiŞiLERDEN BiRi.
Hanifeyle evlenir bunlar, o kadar bakışma,nazlanma,laf çarpma boşa değil.
Şu herif o hanife midir nedir ona bi saplasa da ülkece rahatlasak.
10 yıldır locanın baş köşesinde oturuyor kurudu gitti adam.
şu programları kaldırmak gerektiğinin kanıtı. şimdi bu muhterem şerefsizin derdi ne? evlenmek mi ünlü olmak mı ?
77 milyonun önünde Hanife'nin ağzına sıçarak takdirimi kazanan adam.
evlenmeye değil şarkı söylemeye gelmiş sesi kötü kişi.
bu adam evlensin, kendimi camdan atarken videoya çekeceğim. buradan nasıl bir diziye programa kapağı atarım diye düşünüyor.
buna yakışıklı diyen ağır yokluktadır. bunun gibi tipler yüzünden yıllardır nice yiğitler harcandı bu meydanlarda. türk kızının esas oğlana verme gibi bir heyecanı vardır. yıllardır filmlerde dizilerde de bu işlenir 100 tane erkek vardır 500 tane kız. ama o 500 ü de gider esas oğlana verir kalan 99 u harcanır ya.. işte umut denen yakışıklımsı da esas oğlan oluyor. bana sorsanız fazla bir gideri yok. sıradan bir türk gencini al hafif bakım yap o da giderli olur. yazık la bu nasıl bir yokluk gelen geçen umutu siviyirim. umutu istiyirim diye götünü yırtıyor.
Yakışıklı görmesek yakışıklı olduğuna inanıcaz dediğim adam.