zuhal topal'in izdivaç senaryosundaki oyunculardan biri.
başlığı altında paylaşılan görseli sayesinde hakkında bayağı bilgi edindiğim oluşumdur. 24 yaşında 1 evlilik yapmış ve çocuğu var. gerçekten başarılı bir hanım kızımız şuncacık bilgiden rahatlık ile anlaşılabiliyor..
tanimadigi insana orospu diyebilecek karaktersiz sirfintilari gostermis kiz.
Türkiye de insanların nasıl bir yoklukta olduğunu tüm sözlük ahalisine göstermiş kişi.

La ciddi ciddi çok güzel diyen var. Olm hapishanede müebbet misiniz? dağ karakolunda teskere bırakmış asker misiniz? neyin nasıl yokluğundasınız siz şunu övüp duruyorsunuz anlamadım. yani eminim ki sadece o programda bundan daha güzeli vardır herhangi bir büyükşehir sabah saatlerinde bir belediye otobüsü yada minibüse binseniz bundan daha güzellerini kesin görürsünüz.

O kadar övülünce instagramına baktım kendisi hakkındaki fikirlerimi bu ortamda paylaşmayım. Ama eminim ki amacına ulaşmış rahatı ve geliri iyi durumda belli. sözlükte de kendisinin ve sosyal medya hesaplarının reklamını yapanlarıda bulmuş hayırlı işler dileyelim.
ah memleketim ah.. sen nelere kaldın böyle? bunu da mı görecektik ulan biz.
ah memleketim ah.. sen nelere kaldın böyle? bunu da mı görecektik ulan biz. ha bir de ekleyeyim bundan aylar önce bir 'türbanlı' ablamız vardı 'tarkan' sevdalısı. aslında bunları iyi izleyip iyi takip etmek lazım ertesi gün çocuklarımız bize 'ee amına koyim o kadar olay yaşanırken siz napiyodunuz?' derse bunları izliyoduk deriz en azından. memleketi salak ettiler, çoluk-çocuk demeden herkesi manyak ettiler. instagram profilini inceleme gafletine düştüm, motosiklet kızımız da kalite olarak bayağı düşükmüş.
guzelligi ile nefes kesen kadin. olurum sana olurum, ssttt zilli.

https://www.instagram.com...by=naz.mila2016&hl=en
Öyle bir egosu var ki sanki dünyada ki tek am kendisinde.
maşallah baya guzel bir kadın.
daha bunları mı izliyorsunuz ey ahali demeye vesile izdivaç adı altında dönen başka fırıldakların programından biri.
Kendini yeterince değil hiç geliştirmemiş ne istediğini bilmeyen, az önce baha tarafından büyük rencide çakılmış gelin adayı.
Bence para karşılığı. Neyse.
birgün bu programlardan birine canlı yayında beyzbol sopasıyla dalacağım. o zaman sizde göreceksiniz. bu kadar şerefsiz bir araya nasıl toplanmış.
para alıyor yarışmadan, şey programdan.
baha sanırım ucuz kurtuldu kendisinden. yoksa çok çekerdi gibime geliyor.
Bahaya iyi çektirdi onu geçtim zeka yaşı 15 program nasıl bunu ciddiye alıyor anlamış değilim.
(bkz: Caps ver piç)
Ulkesi azerbeycanda siklenmeyip burda havalara giren manken gibi pozlar verip duran kiz.
Ilk ciktigi zamanlar cok ezikti sonradan g.tu kalkti.
su katılmamış orospudur.
Gıcık bir kız itici boş beleş bir tip ama kendini bir halt sanmasıda çabası.
görsel
bi de ayrıldılar. yelloz karı.
diğer tipin poğaça suratlı olmayanıdır. he bir farkı var mı ? yok. sadece ötekisi poğaça suratlı bu değil karakter olarak aynılar hemen hemen.

oğlum birisi şu programları kapatsın allah aşkına. zaten pamuk ipliğine bağlı ahlaki değerlerimiz bunlarda iyice törpülüyor o ipliği..
lan siz acan mısınız? neden bu kadar entry girildi bu dandik karı hakkında?
halen evlenmediyse kendisine talip olmak istedigim kadindir.