bugün

Hiçbir şey zoruma gitmiyor, aşağılık insanoğlu her şeye alışır sözüne inanıyorum. Herkes her şeyi yapabilir, önceden hesaplamadığınız bir harekete maruz kalmazsınız hiçbir zaman ve her acı bir gün anlamını yitirir; öylece yaşayıp gidiyoruz..
-Çalışma hayatında yapılan her türlü kayırmaca.

-hastalanmak
Adam yerine konmamak şüphesiz..
Adilsizlik.
Acıcık gamsız olabilmekle bu iş çözülür. Behzat ç dizisinde bi hayalet isimli karakter vardı. Onun şu özdeyişi hep kulağınızda olsun. "Çok da sikimdeydi kardeş". Bu yeni mottonuzdur. Biiznillah sütlü çilekli kardeşimiz bu tavsie ile şifa bulacaktır.
Sinek götüne benzer heriflerin para ile oynaması. Ardı kopsun bu dünyanın...
Kaynananı zehirle... Kurtul.

Cinayet tavsiyesi değildir.
bazı şeyler o kadar çok zoruma gidiyor ki ancak burada dahi anlatamıyorum. doktoruma da anlatamıyorum. başkasından yana üzüntülü olduğum hallerde bile ilaçlarımı artırıyor çünkü. sabırlı olmak için mi geldim bu dünyaya?
devletin bir elinin cebimde olması. öğünümü devletle paylaşmam, müzik dinlediğim kulaklığın bir ucunu devletin alması, içtiğim meyve suyunu devletin bardağına dolduruyor olmam.
(#41774956) katıldığım entry.
Bir insana iyi geliyorsun. Yaralarını sarıyorsun iyileşince gidiyor.
Beni anlamıyorlar.
Ben anlatıyorum onlar anlamıyor.
Tekrar anlatıyorum yine anlamıyorlar.
Anlatmaktan vazgeçmiş gibi görünüyorum gülümsüyorlar.
"Ben seni çok özlerken sen Hiç mi özlemedin beni?" sorusuna gelen "özlemedim..." cevabı.
bölüme başka puan türünden insanların dahil edilip kadroya alınmaları. son zamanlarda en çok bu zoruma gidiyor. gidin kendi bölümünüze girin kardeşim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar