bugün

Yeraltından Notlar, ince ama cidden zor bi' kitap, Karamazov'un Budala'nın habercisi.
limon ağacı'dır. ne zaman okumaya niyetlensem bırakmışımdır.
kişisel gelişim kitaplaridir. bazisi bir de diyor ya 'simdi hayallerinizi gerceklestirmek icin yüksek sesle evet diyin. demediyseniz sayfayi bastan okuyun. ' oldu haspam emredersin.
sanırım orhan pamuk'un yeni hayat'ı. aslında öyle ağır bir kitap falan değil ama bitirene kadar ben bitmiştim.
(bkz: kavgam) - hitler
(bkz: tanrı yanılgısı)
(bkz: aşk-ı memnu) - yabancı kelime fazla
Ve envai çeşit kişisel gelişim kitapları.
Edit: şimdi aklıma geldi,
(bkz: devlet) - eflatun
(bkz: bye bye türkçe) - oktay sinanoğlu
Osmancik. 20 sayfayi zor okumuştum. sonra da biraktim zaten.
gecenin sonuna yolculuk.
(bkz: iki şehrin hikayesi)
gabriel garcia marquez amcamın yüzyıllık yalnızlık kitabı. karakter adlarından. kesinlikle bu kitabı okurken not tutun, benim gibi "hoppaa!" diye atlamayın.
(bkz: yeşil gece)
jean paul sartre - varlık ve hiçlik.*
cühela insanlar için vardır. ben 8 yaşındayken kahvaltıda böyle buyurdu zerdüşt'ü hecelerdim. hey gidi günler
mustafa kutlu = hüzün ve tesadüf.
Aytuğ akdoğan'ın 'ağladı ve gözyaşlarını öptüm' kitabı. Okunmuyor abi adamın farklı biri gibi gözükmek için yemediği bok kalmamış kitapta. Aldım duruyor hala son 40 sayfa kala.
orta 2'ye giderken türkçe öğretmenim tarafından 400 küsür sayfalık halid ziya'nın mai ve siyah'ı yüklenmişti sırtıma. gitmiyordu abi işte. ben daha çocuğum yani kafam kadar kalınlıkta kitap verilir mi lan bana vicdansız? zaten kitaplarla pek haşır neşir değildim o sıralar. kitap baktım gitmiyor atlaya atlaya okuyup özetlemiştim, ama o zamanlar sarmamıştı. o faciadan sonra zaten bir daha elime almadım o kitabı.
ihsan oktay anar ın kitapları.
Böyle buyurdu Zerdüşt.
okurken iyice anlamak lazım.Kitaba başlamamdan yaklaşık bir hafta sonra..
-böyle buyurdu Zerdüşt
-bu pezevenk gene ne diyo.
dava-kafka.

bir yıldır bitmedi gitti. arada ufak kaçamaklarım oldu, dava halen sürüyor.

gerçi kitabı Kafka nın kendisi yayımlamamış. o öldükten sonra arkadaşı sürmüş piyasaya. kendisi öldükten sonra tüm müsveddelerin yakılmasını vasiyet etmiş. bi bildiği var demek ki, kendisi yayımlamıyor, size ne oluyor.
bana mı ne oluyor, kitap bitmiyor. eksik olduğu çok belli.
cin ali piknikte. cok zor okumustum 1.siniftayken.
joseph heller - madde 22.
hem çok uzun hem de hikaye o kadar sarmıyor..
(bkz: safahat) - mehmet akif ersoy.
japonca bir kitap, şahsen ben okuyamam !?
NIETZSCHE AĞLADIĞINDA.
saatlerce tasvir yapan kitaplardır. insan "özet geç piç" der ama duyan olmaz.
mehmet rauf eylül gibi bitmek bilmeyen işkencemsi kitaplardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar