bugün

entry'ler (325)

sözlük yazarlarının itirafları

Çok yakın bi arkadaşıma delicesine aşığım, acayip özlüyorum onu.

bakire olmayan kızla evlenilmez

Kız olsaydım eğer canı gönülden katılabilirdim. Bu tarz muhafazakar namuslu kız ayağı hoşuma gidiyor. Uçur beni ya resulullah, bakireliğimi bakir olmayan erkeğim alsın.
Tanım: ikinci el ürün yaklaşımıyla yaklaşılası söylem.

gecenin şarkısı

Placebo -I know.

türkiye de faşizmin yükselme sebepleri

Ekonomik adaletsizlik, toplumsal yozlaşma, yüzyıldır süregelen "bizi bölmeye çalışıyorlar" tarihi eğitimi, bulunduğumuz bölgenin dünyanın en boktan yeri olması vs dir..

bu ülkeden bir bok olmayacağını herkes biliyor

Yürekten katıldığım önerme. Umarım uzun yaşamam da görmem ülkenin o gelecekteki kara çarşaflı günlerini.

haftada 6 saat din dersi

5000 kişilik din hocası atamasının nedenidir.

haftada 6 saat din dersi

Geçen sene müfredata eklenen 2 seçmeli + 1 zorunlu din dersidir. O iki seçmeli varya, aslında onlar seçmeli falan değil. Bildiğin dayatma. Sen istersen hiçbirini seçme, yine de sana deniliyor ki " çoğunluk seçti, sen de göreceksin.!" iki yıl öncesinden zaten kendini belli etmişti, bu sözde seçmeli dersler. Lise hazırlık sınıfı kaldırılmıştı. Onun yerine 10 saat ingilizce eklendi, 9.sınıfa. Birkaç yıl sonra 6 saate indi. 2 yıl sonra da 4 saat din dersi eklendi. Bu bir tesadüf mü? Değil. Akp'nin hep yaptığı şey. Yapacakları köklü değişimi 2-3 yıla yayıyorlar. Gelecek iki yıl içinde bu 444 sisteminin de kokusu açığa çıkacak.

aşk

Aynı anda üç kişiyle yaşamayı plandığım şey. Biri platonik, biri uzakta, diğeri ise yeni başlıyor. Mümkün müdür bu?

hayatın en hüzünlü anı

Vedadır.

suat kılıç ı tokatlamak

Görseydim tahrik olurdum. O derece.

17 eylül 2013 gs real madrid maçı skor tahminleri

Dilim varmıyor.

tuvalet fırçasındaki mantık hatası

Büyük ihtimalle amarıkalı bilim adamları tarafından klozeti temizlemek için icat edilmiş bir fırçadır. Ancak temizlikten başka her işe yarar. Örneğin dışkı artıklarıyla klozete resim yapabilirsiniz. Fırçaya birikmiş dışkı artıkları üzerinde sebze üretebilirsiniz, mübarek humus. Kabında biriken suda balık besleyebilirsiniz. Ama ilkel bir şey olsun. Suyu difüzyonla süzüp organik atıkları kullansın.
Not(entrynin ciddi kısmı): evlerden ırak olsun. O ne saçma bir şeydir öyle. Ciddi ciddi kullanıp memnun olan var mı? Atın, boşverin şu mikrop yuvasını.

bim poşetinde taşınabilecekler

Prezervatif.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

NIN -beautiful nightmare.

ateistler de cennete gidebilir

Umutlandırmıştır. En azından beni.

szczesny nasıl okunur sorunsalı

Bence siçe. (Nieztsch=niçe)

yılmaz özdil

Son kitabı bi' harika.

melih gökçek in twitter da yediği ayar

Hepimize bir ohh çektirmiştir.
Not: melih'i çok yakışıklı buluyorum.

entry numarası sallama

(#24000).
Hah. Boyumdan büyük işlere kalkışmamalıyım, diye yorumladım.

tanrı nın dinlediği şarkılar

Fuck you like an animal(closer) - NIN.