bugün

Maltepe, küçükyalı, bostancı, ziverbey, kadıköy, kadıköy bu araba…
BiZANS'IN MANDIRASI..

BURALARI ASLINDA HEP FiKiRTEPE'DiR SONRADAN EĞiTiM MAHALLESiNE KATILDI. CADDENiN SAHiL TARafı , diğer tarafa göre daha eskidir.

hiç bir özelliği olmayan semttir...
otobüs veya minibüsün minibüs yolundan gittiğini belirten ibare.
yıllardır uludağ sözlükte yazan yazar. öğrenciyken yazmaya başladı.. okulunu bitirdi, askere gitti geldi, evlendi, çocuğu oldu.
hayatındaki herşey değişti. sigara içmek ve uludağ sözlükte yazmak dışında.
akikokokoko diye gülen yahşi cazibe dizisi karakteri.
sözlüğün en asortik kadını. valla bak.
okuma sorunları olan yazar. önce okumayı öğrenmesi lazım ki hükümete laf etmeye çalışsın.
(#14686730) içimdeki duygusal çocuğu ortaya çıkaran yazardır. Yemin ediyorum, aylardan beri ilk defa ağladım. Hüngür hüngür, doya doya..

Ben ne duygusal insanmışım böyle dedim.
(#14763873) tanıdık göz doktoru arkadaşlarım var. yardımcı olabilirim.
yahşi cazibe adlı atv dizisinde yerköy üniversitesi mezunu görünene karakter. (bkz: ahkihkohkoh)
Kulakarkasininda ziverbey'e yerlesmesiyle daha bir guzellesen semt. *
yarmış yazar. (#8636334)
beyin bedava videosundaki adamın bu olduğuna dair şüphelerim var. ziverbey köşkünde yaşadığına dair duyumlar aldım.*
durağından istanbul'un çoğu yerine ulaşımın kolay olduğu yer. 112 ile taksime gidersiniz hem de gününe göre 20 dk da. 128 ile daha kısa zamanda mecidiyeköye gidebilirsiniz. e zaten metrobüs 5 dk yürüyüş mesafesinden başlıyor. koca minibüs yolunun en başında olması nedeniyle, bas gaza git pendik'e. 150 m ilerisinde çevre yoluna giriş var. kadıköy desen otobüsle maksimum 10 dk. oradan vapur, deniz otobüsü vs... fenerbahçeliler için şükrü saraçoğlu stadı'na 5 yürüyüş dakikası uzaklıkta. bağdat caddesi yürüyerek 15-20 dk arası. of ki of.
sağcıyım ama bu entrysi beni çok rahatsız etti; (bkz: #5447702)

'bir çobanla oylarımız nasıl aynı sayılır ki' lafını bir solcu değil politik bir görüşe haiz olamayacak kadar zavallı bir manken eskisi etmiştir. ha bekir coşkun'dan örnek verirsin "bak göbeğini kaşıyan adam diyolar" dersin yine derim ki o da solcu değil kemalist. yani solu eleştirmek için de biraz bilgi birikimi lazım.
(bkz: #3147086) nolu entry ile hem duruşunu belli etmiş hem de beni benden alıp derince duygular içine sokmuş olan yazar. bir de düz saçlı ve saçlarını ortadan ayırıyor olduğunu düşündüğüm yazar. * *
birileri tarafından kimbilir kaç saat uğraşılıp, çevirilmiş, sonradan da birileri tarafından bilgisayara geçirilmiş olan kuran-ı kerim'in türkçesini kaynaksız, çevirmensiz yazıp, bilgi vermiş sayan adam kendini.

http://www.turkcekuran.co....php?konu=oku&kisi=01 yazıp, bıraksan zaten herkes anlardı be kardeşim diyorum. allah ıslah etsin demiyecem zira kendisinin cennetlik olduğunu, şu an büyük sevap işlediğini düşünüyor olma ihtimali de var. ya da zerre umrunda değil, eğlenmeye çalışıyor.

her türlü ben kendisinden tiksindim. ne lan bu böyle?

bi'tane de ben yazayım diyorum. nasıl olsa ne kaynak soran var, ne de gerek yok böyle şeylere diyen var.

not: çeviri kendisine ait olabilir, kendisi tarafından yazılmış olabilir bilgisayara, bu durumda da ben cehenneme giderim. cayır cayır afedersin.
bu gece büyük bir manevi huzurla mı yataga girecek diye merak ettiğim arkadaştır. bitirince bi de hatim duası talep ediyoruz kendisinden.
(bkz: minibüs yolu)
rahat bırakın da rahat rahat yazsın yazarı...

sen bakma bunlara yazar kişisi, sen yazdığına bak. bunlara kanıp da bırakma her ne yazıyorsan ki muhakkak bir okuyanı olur...

(bkz: bilgi ayrımı yapan sözlük yazarı)

ayrıca :

(bkz: sözlük okur yazarı)
kimilerinin allah ibaresi sözlükte küçük gözüküyor, yazmasın lan diye eleştirdiği insandır. ama herşeye rağmen bitirmiştir işini. eğer ki allah bu durumu anlamıyorsa aslında allah alah değildir. bütün eleştirilere rağmen yazdığı için de helal olsundur.
neyse ki her sure için ayrı ayrı başlık açmayan yazar.
öbür tarafta sözlüğe bütün sureleri aktardığını söyleyince 250 puan bonus kazanacak olan sevgi pıtırcığı.
ahirette(!) götünü sallayarak gezemeyecek nesildaşshakhtardonetsktir.

edit: yoğun istek üzerine...
sözlüğe kuran kopyalayan dördüncü nesil peygamber.
saçma bir işle uğraşıyor.

kuran-ı kerim'in tamamını yazdın diyelim. aralarda girilen entry'ler ile düzgün olacak mı? hoş görünecek mi? hem madem hepsini aynı başlığa yazıyorsun, hepsini tek entry'de yaz. en azından birkaçını birlikte yaz.

şair başlığına şiir yazmak ne kadar abesse, hepsinin ayrı bir adı olan sureleri kuran-ı kerim başlığına ayrı ayrı yazmak da o kadar abes. kutsal bir kitap entry sayısını artırma hevesine alet edilmemeli.