göz dolduran, başarılı bir reklam filmi. bize böyle gelin.

https://youtu.be/bm63JYzlGfA
demin ilk kez denk geldim gercekten cok basarılı bir reklam. yapanların ellerine saglık.
Hulisi kentmen'in "Merhaba çocuklar" diyen konuşmasıyla dudakları birbirini tutmamış.

Hülya koçyiğit'in kafasını başka bir oyuncunun gövdesine eklemişler. Çok ekleme durmuş.
"Birden içimizden bir kahraman çıkar,Hulusi baba." Bu sözler pek manidar. bide erol taş balkon kahkahası atıyor,nasıl bir reklam bu?
reklamı boşboş izlerken biranda çıkan karakterlerle film gibi izlememi sağlayan çok başarılı reklam.
bende birçok arkadaşım gibi gayet başarılı buldum, küçük hatalar var lakin olacak o kadar.
Kapalı kadınların hemen dikkat çektiği reklamdır. Yahu garip geliyor, çok sırıtıyor bilginiz olsun.
bazı yerlerimi okşadı resmen, yapımcısı kimse başarılı olmuş...
göz dolduran, tüyler ürperten çok güzel olmuş reklam filmi.

abi siz naptınız harika ötesi olmuş ya, işte böyle reklamlar yaptınız da biz mi izlemedik? şodii şodii ile çıktım tatilee diye dal yarak reklamlar yüzünden az kalsın bunları kaçıracaz.

sabah sabah hulusi baba ile doğruldum, hafıza ananın gülüşü ile içim ısındı kel Mahmut ile umut doldum, Halit Akçatepe ile enerji aldım, Erol taş ile gerçekçi oldum.
Kemal Sunal da olsaymış on numara olurmuş. neyse bu da iyi tüm Yeşilçam ı koysak reklam kaldırmaz.
izlerken insanı tebessüm ettiren reklam.
En başta tv ye bakmadan sadece seslerini duydum aman yesilcam seslerini montajlamislar dedim ama meğer öyle degilmis.
Taklit,
yaratıcılığı yok.
sevilen sahneler kullanılmış,
yeni yaratmak yerine.
mithat paşa nerede?

bu kurumun fikir babası ve banisi.

despot 2. abdülhamid kafası özendiriliyor belki; ama en büyük aydınlanmacımız müthat paşa'yı ziraat bankası da unutursa allah belanızı versin demek de hakkımızdır.