bugün

sarımsaklı şampuan. saç dökülmelerinde etkili.
sarımsak kokmayan sarımsaklı şampuan.
seboreik dermatite oldukça iyi gelmekte. en azından doğal.
kullanmakta olduğum şampuan, açıkçası hayvan gibi pahalı olduğu için alıyorum ve sanırım fena değil denebilecek bir etkiye sahip.
bir gün banyo da aşırı dökülen saçlarımı fark edene kadar sırma saçlarıma bakıp bakıp mutlu olduğum günler vardı benim. aylarca uğraştım hiçbir şey derman olmadı bu soruna, her seferinde saçım dökülmüyor adeta bütün halinde kendini bırakıyor gibiydi. bir hastalığa yakalandığımı dahi düşünüp hastanelerin yolunu tuttum. velhasıl kelam bu çetrefilli günler yavaş yavaş geride kalmakta ve bunda en büyük etken bu şampuan. benimle aynı sorunu yaşayan bireylere şiddetle tavsiye ediyorum. kendisi sarımsaklı olup sarımsak kokmayan bir şampuan olmakta, saç dökülmelerinde cidden işe yaramaktadır.
dudak koruyucu bir lipstick markasıdır, dudağı nemlendirir ve renkli değildir, erkekler için kullanışlıdır.
yaklaşık 1 ay öncesine kadar düzenli olarak kullandığım şampuandır. saçlarım hiç bir zaman çok gür ve uzun olmamıştır ancak dökülmesi her zaman can sıkıcı bir boyutta olmuştur. bir eczaneye gidip tavsiye istediğimde de bu şampuanı, biotin vitaminiyle birlikte kullanmamı önerdi. bir de şampuanın içine yine yanlış hatırlamıyorsam zigavus marka olan küçük bir bir tüp kırarak şampuanı çalkaladı.

süresini hatırlamıyorum ama 250ml lik şampuan bitene kadar düzenli olarak kullanmaya devam ettim. saç dökülmemim gözle görülür biçimde azaldığını söyleyebilirim ama yeni saç çıkarıp çıkarmadığı konusunda şüphelerim vardı. ta ki şampuanı değiştirip kimyasal maddesi az diye nude marka şampuan kullanmaya başlayana kadar. yaklaşık 1 aydır nude kullanıyorum ve saç dökülmem yine eski boyutuna ulaştı. bu süreçte zigavus kullandığım dönemde çıkan saçlarım da yavaş yavaş uzayıp görünür hale gelmeye başladı. kısacası şimdi şimdi anlıyorum zigavusun aslında ne kadar faydalı olduğunu.

nude bittikten sonra hiç beklemeden yine zigavusa döneceğim. artık değişiklik yapmamak üzere. tabiki farklı bünyelere farklı etkiler yapabilir ama eczanenize danışarak gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir marka olduğunu söyleyebilirim. kendim çok çok çok memnun kaldım.
yeni çaylak bir yazar. entrylerinden de anlaşıldığı gibi mantıklı ve bilgili bir yazar. kısa sürede çaylaklığı kalkar inşallah.
Akrabalarıma ait olan şirket.
Ürünlerle ilgili bir şey yazmayacağım davalık olma ihtimalini göze alarak.
güncel Önemli Başlıklar