bugün

devletin imkan sağlaması durumunda bazı bölgeler milli park ilan edilerek yapılabilecek aktivite.
giriş ücreti: 30 tl
herkes silahını, mermisini kendi getirir.
emin olun pkk 1 yılda komple biter.
(bkz: safari)
Dusunceleri sanA terstir yanlis buluyorsundur ama fasistlik yapmak afedersiniz oroSpuluk yapmak farkli bir sey. Gotunden kan alirlar adamin.
(bkz: av mevsimi)
ergen veya aklı ergen kalmış yazar fantazisidir. o araziye çıktığında mevcut tecrübesiyle 2 ihtimal vardır, ya ağlayarak topukları götüne vura vura kaçar ya ölür.

bazıları sürekli ve düzenli eğitim almış, yıllarını dağda yaşamaya, terörist faaliyetlere vermiş adamları sokakta gezen eli su tabancalı çapulcular sanıyor herhalde.
devlet bize oyun yapsın sanalda tatmin olalım bari.

aihm'ye iş düşmez böylece.
sınırları korumakla görevli komutanlar içeri tıkılırken, zevkine pkk lı öldürmek fikri biraz abes gelen önerme.
mantıklı çözümdür, bakalım klavye delikanlısı mıyız ? değil miyiz ? hem memlekete faydam dokunur. hem de stress atarım. proje gerçekleşsin, en az 5 tane pkklı it avlamazsam adam değilim.
not: askerliğimi bölgede yaptım.
pkklı zevkine öldürülüyorsa o kişinin karakterinde bozukluk var demektir. çünkü bir şeyi zevkine yapmak, onu yapabilme imkanın varken canının istediği vakit gerçekleştirmektir. pkklı öldürme imkanım olsa onu tuvalette sıçarken bile vururum lan.
teknoloji ava katılanlara destek verdiği sürece (günümüzde heronların verdiği bilgilerin geç iletilmesi ya da hiç iletilmemesi yavşaklığı gibi) safari tadında geçecektir ve mümkündür. o veledi zina pkk lılar istediği kadar alanı bilsin, ben onun yerini her an biliyorsam giderim onu kuş gibi avlarım.
(bkz: göt ister) nice adamlar gördük dağa çıkar şöyle ederim böyle ederim lafla peynir teknesi yürümüyor. birde öldürmenin iğrenç bir şey olduğunun farkına varsak halk olarak daha güzel olacak iki dengesizin gazına gelip savaşa sürülmeyiz.
domuz avına çıkmaktır.
(bkz: yaptık yine yaparız)
vurdulu kırdılı çizgi filmlerin (ve filmlerin, bilgisayar oyunlarının), pkk'nın düzenli olarak suç işlediği ve giderek daha kirli işlere bulaştığı bir ortamın, sürekli körüklenen ırkçılığın ve otoriter eğilimlerin ülkenin yeni neslinin hayal alemine, psikolojisine ve zihni melekelerine oldukça olumsuz yansımalarının olduğunu ortaya koyan nahoş bir fantezi.
(bkz: hostel)
nonoş fantazisi.
ulan eskiden de o dağlara 1 atom bombası atak geberip gitsinler kurtulak diyenler vardı ne günlerdi hey gidi hey,
(bkz: b s g ç k)

bunlarda yeni çıktı galiba nasıl bir pisikopatlık anlamadım arkadaş.
(bkz: intihar yöntemleri)
Klavye Spartacus'lugu yapmaktir. Hayalperestlik ve realizimden uzaklasmaktir. Teror sorununa getirilmis toz pembe bir cozum onerisidir.
bu tarz söylemlerin sahibi provokatörler, yavşaklar, ulan hayatınızda elinize silah mı aldınız la?

neyi avlıyon amk? serçeye mermi atmışlığın var mı ibiş? demezler mi adama?

bi savaş çıksa kıçımı nereye soksam saklanırım şeklinde ağlayacak olan bu tipler mi safari tadın da pkk lı avlıyor?

bir de bunlar bölge de askerlik yapıyormuş. lan bi siktir amk siz konuşuyonuz böyle buralarda, gariban anaların gariban evlatlarının ölüm haberleri geliyor her gün!

utanmadan taşkalasını yapıyorsunuz bide yazık. adam vuracaklar mış? it avlayacaklarmış!

lan git önce götünü yıka bok. bir de vatan sağolsun nidaları atıyorlar sanki o gencecik çocukları kendileri büyütmüş o yaşa getirmişler gibi.

üç kuruşluk hayrınız yok bari insanların canını sıkmayın amk!

edit:

eksileyen vatan sevdalıları, okuyun amk (bkz: yerli heron üreticisinin yeğeninin öldürülmesi/#15726151) sizin ibi vatan sevdalılarını si.. neyse...
Zevkine yapılamayacak bir iştir. O dağlar nice evlatları yedi yemeye de devam ediyor. Burdan koltuğuna götünü yaya yaya yazmaya benzemez oralar. Sen hayatında hiç çatışmaya girdin mi ? kafanın üzerinden mermiler ıslık çalarak geçti mi ?

Git orda askerliğini yapmış birine sor nasıldı diye sonra konuş zevkine yapıp yapmayacağın sana kalmış. 15 ay askerlik yapmıyor ordakiler kendi bölgesinde, yıllarca gezdiği dağlarda haince tuzaklar kuruyor. Nerde mağara var, nerde su var, nerde kendine yardım edecek biri var hepsini biliyor, tanıyor. Elbet bir gün bitecek bu bela o zamana kadar ocaklar sönmeye devam edecek.

Allah vatanı uğruna, bu yola çıkmışları korusun.
dağdaki teröristleri öldürmeye gerek yoktur şehre inmiş iri göbekli x-5 sahibi pkklıları öldürün bence.
farkın ne derler adama.
zira farkımız insanlığımız.
faşistliktir.

ben ki pkklıların hepsinin bir kaşık suda boğulmasını dilerim ve en ağır küfürlerim bu yaratıklaradır. ancak zevkine öldürmek, su götürmez şeref yoksunluğudur. faşizmin alemi yok gençler, nefret ettiğiniz şeye dönüşmeyin.
tanıdığım 10 kişiden 3'ünün yapabileceği iştir.
abuk subuk sallayanlara da cevap yazalım:
koduğumun ibişleri evet ben bölgede askerlik yaptım. savaşı da , çatışmayı da bilirim. pkklıları da yandaşlarını da iyi avlarım.