bugün

entry'ler (143)

tüm suriye de gelse hepsini alırız

2 zenciden fazlasını alamazsın. Güven bana suriye falan zorlamayın.

bir erkeğin en yapmacık sözü

-Ayy askım çok beklettim mi?
+yok askım ben daha yeni gelmiştim zaten.
(gerçek:en az 1 saattir adam ordadır.)

mini şort giyen kızın bacaklarına bakan erkek

Yaa bırakın bunları kızlar. Yok terletmiyor çok rahat ondan giyiyoruz ayaklarını. Tabi şimdi ağır abazalar var böyle bakışlarıyla tecavüz eden ama onları saymazsak ilgi çekmek hoşunuza gidiyor kabul edin.

risale i nur düzmecesi

Bu kitabı okumadan yorum yapılıyor iddalarında bulunuyorsunuz. Tabi okuduğunuzu varsayıyorum said nursi gerçeği diye bir belgesel var. Gidin izleyin onu bakalım ne varmış bu kitaplarda. Adamlar bu yazılan kitabları tek tek incelemişler bütün mantık hatalarını ortaya dökmüşler daha nasıl savunursunuz bu kitapları. Elbette ki yazılanların hepsi yalan yanlış şeyler değil doğru sözleri de var ama yetmez madem kuraan-ı kerim den ayetler açıklıyor dosdoğru olacak. Tek yanlış yorumu bırak bütün yorumları saçma. Açık ve net onları okumakla hic bir yere varamazsınız.

qurmi u qurmullah

Provakatif yazar. Eylemlerde en önde gördüğümüz elinde molotof, yüzünde poşu olan şahıs. Kime yalakalık yapıyosa artık. Yok efendim kürtlere şunlar olsun bunlar olsun gibi istemleriyle insanı çıldırtan yazar müsveddesi.

rte sizin çocuğunuz olsaydı

Cebine eroin koyup polise haber verirdim.

serinlemek için boeing 737 pervanesi almak

Jet motoruna pervane diyen birinin önermesi.

türklerin pipilerinin 12 inç yani 30 cm olması

Oha amk 30 cm lik mala pipi mi denir bildiğin anakonda olur o.

gelecek vaadeden yazara artı oy vermek

Dikkatli yapılmazsa yeni bir trollü daha sözlüğe kazandırabilecek olan eylem.

roboski den üretilebilecek anlamlı kelimeler

5 harfli jokerli
'KiBAR'
-a joker.

hizmetkar albert nobbs

Senaryo ve makyajlarıyla fark yaratan film.

çocukken yenen abuk sabuk şeyler

Bilye yemek, toprak yemek, tuzlu kayaları yalamak.

seks hakkında konuşurken ceketin önünü iliklemek

Konuştuğunuz kişi coni sins ise makul bir davranış olur.

sezyum hidroksit

CsOH şeklinde gösterilen çok kuvvetli baz.

donut yemeyip tarhana çorbası içen amerikan polisi

Şöyle bol sarımsaklı, hafif ekşili işkembe çorbasına da hayır diyemecek polistir.

yazarların ruh hallerini anlatan şarkılar

Maroon 5- one more night.

iftar çadırındaki mini etekli göğüs dekolteli kız

He tabi tabi sen müslamansın o kafir, sen dindarsın o orospu, senin kalbinde fettuhlah gülen var onun kolunda atatürk dövmesi. O kadar ki cahilsin tanımadığın insanlar hakkında dedikodu yapma cesaretini gösterebilyorsun. Madem müslümansin, mümin kullardansın. Başkalarının ardından atıp tutmanın günah olduğunu biliyor olman lazım di mi? Ama sorun o değil sorun o güzel kızın seni siklemeyeceği gerçeği aslında sadece o değil arkasından sik*ni ovuşturduğun bütün hatunlar seni siklemedi ve bu sana ok gibi batıyor di mi? Kendini teselli etmek için kendi kurduğun hayellerde yaşiyosun. Kendini o orospu zaten cehennemlik diyerek avutuyosun. Sen cennetliksin di mi amk malı.

cemaate giriş testi

Kişinin içinde bulunduğu topluluktaki diğer bireylerden saygı görmek ve o toplumun bir bireyi olduğunu kanıtlamak amaçlı cesaret,azim,kararlılık vb. yeteneklerini gösterdiği bir test ve topluluğun bir parçası olma ritüelidir. Günümüzde her kabile, çete, tarikat,cemiyet vb. insan toplululuklarının yeni bireylerini kendilerindenmiş gibi görmelerinin yüzlerce yolu vardır. Bu kurallar ve sorular silsilesi grubun siyasi ve dünya görüşü, birleşme amaçları gibi etkenlerle hayat bulurken çaylak konumundaki kişiye uygulanabilmesi için grubun liderinin onayı gerekir.

benimle 3 ay çık 1000 lira veririm diyen şişko kız

3 bin lira da iyi para hani ama teknik olarak para karşılığı bedenini satmış olacağın için mahallede 'erkek orospusu' diye adınızı çıkartacak olan durumdur. Kelimelere takılmak yersiz olur ama jigolo, erkek striptizci diye de adınız çıkabilir. Yaşadığınız çevre alakalı değişiklik gösterebilır.

sümüğünü koltuğun altına yapıştıran tip

Ben koltuk altına yapıştıran insanlar gördüm.