bugün

(bkz: sadist)
(bkz: psikopat)
bu haftaiçide yapılabilir. örneğin 6'da kalkıyorsanız saati 5'e kurabilirsiniz.sonra bi bakarsınız daha 1 saat var.ohh yat uyu.
(bkz: entry çalmak) kötü niyetle yapmamak tabi.
(#7038017)
gereksiz bir psikopatlık öreneği olan eylemdir.
Zaten haftaiçi hergün 8 de kalkıyorsan haftasonuda biyolojik saat sayesinde 8 de kalkarsın. bu yüzden alarm kurmak seni heran alarm çalabilir onu kapatıp tekrar uyuyayım düşünceleri eşliğinde uykunun kaçmasına sevk eder. en iyisi alarm kurmadan uyanmak sonra işe gitmiyorum ulan deyip tekrar yatmak.
(bkz: psikolojik deli)
asıl haftaiçi çalan alarm ile uyanamamanın sebebi işe gideceğimizin psikolojik bozukluğu olduğundan, hafta sonu çalan alarmla bir güzel uyku kaçar. ve tatil günü dolayısıyla keyifler yerinde olduğundan uyku girmez göze. olan uykumuza olmuştur. ters tepen, hayattan alınmaya çalışılan intikam girişimidir.
hafta sonunda daha çok sözlük başında kalmak isteyen kişinin eylemi.
(bkz: Bu nasıl bir zevk böyle)
birçok kişinin tuhaf karşılamasına rağmen gerçekten süper zevkli bir olaydır. lisede zaman zaman yaptığımdır, sabah alarmla uyanıp okula gitmeyeceğinizi anlayınca sevinçten g.tünüz başınız ayrı oynar.
denemeyin.

aynanın karşısında kol düğmelerinizi iliklerken kendinize gelebilirsiniz, ben denemedim. ama bir kere alarmı kapamayı unutmuştum. aynı şey.
kalkmışken okulada giden maldır. *
manyakçadır ama hoşuma da gitmedi değil. inanılmaz bir zevktir o alarmı kapatıp dönüp totoyu uyumak.
annemin yaptığı eylem. kadın deli tabi bunu defalarca söylemiştim. hadi kendine acımıyorsun güzel annem de bize de mi acımadın o dönemlerde.
(bkz: pazar sabahı eyüpte sabah namazı)
müthiş bir mutluluktur.
sistem kurbanı olmanın semptomlarındandır. köleliğe boyun eğmekle kalınmamış, artık bununla eğlenilecek safhaya varılmış. içler acısı.
yok yok kesin ateşi var bunun sayıklıyor çünkü.
(bkz: göte buzlu badem sokmak)
(bkz: o nasıl bir zevk anlayışı lan)
(bkz: mazoşistlik)
alarmla uyandıktan sonra tekrar saatlerce uyusanız bile o uykudan bir cacık olmayacaktır.
fantazik bir harekettir. denememiniz önerilir.
süper fikir.denenmeli.yalnız bunun şöyle bir versiyonu da var açıklayayım.
saatleri geri almak gerekirken almazsın.saat 10 da fırlarsın yataktan.halbuki saat 9 duuur.