bugün

entry'ler (317)

yazarların klavye başında yedikleri

bazen zorlar klavye başında yemek. pipi adlı bir afrika yemeği var mesala. bugün canım çekti herneyse şimdi oturdum ye yiyebilirsen.

zangief

kıyafetlerini perdecide diktiren bir bear kardeşimizdir. namazında abdestinde olmasada yemekten sonra yaktığı sigarayla şükretmesini bilir. mutasıb bir ailenin tombalak çocuğudur.anlatılana göre,karlı bir günde okula giderken yuvarlandığı yokuşun sonunda bir kediyi ezmiş ve kaçmıştır, o günden beri kedi köepek ve çeşit hayvandan tiksindirik tırsak bir hal almıştır. *

uludağ sözlük yazarlarının fiziksel özellikleri

183 75 ,kirli sakal,

arafta kalmak

gay olmak.

bakire olmayan kadınla evlenmek

bakir olmayan erkeklerin çokta takmaması gereken durumdur. afedersiniz yarrağını eşşek götüne sokup bakire kız arayan yavşakların ............ dır.

sözlük yazarlarının itirafları

ben eşcinselim.

hiç penis görmemiş erkek

kompleks yapmaz.

dindar gençlik

herzaman takdir ettiğim, etliye sütlüye karışmayan insandır.

dedenin odasının olmazsa olmazları

masa ,sandalye, küllük, tv , lavabo,yatağı, kömür sobası ve zili.

13 yaşındaki kıza 26 kişinin tecavüz ettiği ülke

kızın yaşı * 2 = babası orospu insan sayısı. ben bu ülkenin bu insanlarını katırlara siktirmek ve analarını gözleri önünde kazığa oturtmak istesem çok mu vahşi görünürüm? namus , erkeklik, haysiyet gurur onur diye gezen milyonlarca erkeğin olduğu bu ülkede bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? milli kültür tarih kökleri vs vs vs vs hepsi girsin bunların götüne.

van depreminin unutulduğu gerçeği

milenyum insanıdır , manşetlerde kalır hafızası , algısı çalgısı.

kuraklığa çözüm olarak ölülerin yıkanmaması

istanbulda halihazırda mevcut olan kuraklık tehlikesine karşın bugün aklıma gelen fikirdir.istanbulda ölülerin yıkanmasının yasaklanmasını ve gasilhanelerin kapatılmasını gerektiriyor. bu yaz terden kokuşmuş işci ve bidonlarla camilerden su taşıyan çocuk manzaralarıyla karşılaşmak istemediğimden ibb ye yazılı ve sözlü olarak sundum bu teklifi.adam ölmüş beyler.40 sabunla 40 kazan suyla yıkasan ne artık. bırakında suyu biz zor zamanlarda kullanalım.ha çok isteyen varsa alsın memlektinin deresinde çimdirsin ölüsünü. ne demişti ünlü söz yazarı adını unuttuğum ; beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar yıkasınlar...

ssg

"Siki soktum gote " mottosunun kisaltmasi.

ramazanda içkinin yasaklanması gerekliliği

12 ayda cinayeti tecavuzu ve hirsizligi engelleyemeyen hukumetlerin devrilmesi kadar gerekli olmasaada sudan seylere kafayi takan muslumanlar icin gereklidir

seri eksi vereni silkmek

bu karlı havada içimde vuku bulan istektir. böyle perdeleri açıp boğaz ve kar manzarasında inlete inlete kanırta kanırta...

seni bekleyeceğim

yatağımda uyuyanlar değişsede ben seni bekleyeceğim.

sözlük yazarlarının platonik aşkları

(bkz: Baptiste Giabiconi).

daha ayrıtnılı tanımak için ; http://www.ohlalamag.com/...on-for-soon-magazine.html

leyla ile mecnun

yaşasalardı twitter dan sürekli atışacak olan çift.

ah bir gidebilsem

mikonos adası için söylediğim cümledir. ne güzel yerler ne güzel yerler.

ruh halimi yansıtan cümle.