1. 1.
  Elimde bulunandır. Eğer tüm pozlarım yanmadıysa bugün içinde buraya samplelarını atarım. Güven veren bir ağırlığı var. Pozometresi çalışmayan analoglar için LightMeter uygulamasını öneririm.

  edit: söz verdiğim gibi sample fotosunu veriyorum

  zenit 122
  ... gadspidyu
 2. 2.
  üniversite ilk senemde fotoğraf hocamın tavsiyesi üzerine sirkeciden 100liraya aldığım ve 500 grlık ağırlığıyla boynumu zorlayan ve ışık konusunda inanılmaz işler başarabildiğim ve fotoğrafı öğreten bir sovyet harikası. eski kullanıcılarının yorumlarına göre zamanında sovyetlerden çuval çuval alınıp sirkecide kapış kapış satılan bir fotoğraf makinesiymiş, kullanan biri olarak yeni alacaklara tavsiyemdir, kesinlikle almalısınız. o fiyata o harika fotoğraflar çok makinada bulamayacağınız biz özelliktir.
  ... uraloji
 3. 3.
  Aslin da kullanmayı öğrenene kadar sizi baya yorar ama bir o kadar da güzel retro, vintage fotoğraflar çeken komple manüel makinadır. fotoğraf namına biseyler ogrenmek bu makinayla olmaz dijitallere bakıcaksin.. ama bunu da öğrenmeye çalış derim zira ortaya çıkardığı görüntüler alışılmışın dışında çok güzeller
  1 -1 ... nadyaileivan