bugün

sıçan kadar köpeğe sahip olmak.
altın diş bu listede yer alabilir mi acaba diye meraklendırır.
kokulu silgi. evet.
Dışarda yenilen yemeğin ardından tatlı söyleyebilmek.
kışın şort, tişört giymesi.
Papyon.
Saat 3 te arkaşlarıla bira içmek.
Benim hayallerime sahip herkes benden zengin.
1 liralık şey alıp, 49 liralık para üstünü küçük bir el hareketi ile geri itmek. elbette karşıdaki kişi bir kadınsa bunu yapın.. erkeğe yapmanın bir manası yok.

yaptım..
(bkz: robdöşambr)
kredi kartını çıkarırken "acaba içinde var mı lan" 0.5 saniyesini kasadaki kızı keserek harcamak.
Arabanın deposunu her zaman tam doldurabilmek.
Baby shower.
Ben bu meseleyi kafaya taktım galiba.
Cebinde asla bozukluk bulunmaması bunlardan biridir.
(bkz: iphone)

Zengin-fakir ayırt etmeye gerek yok. Herkesin elinde.

Sanki bedava dağıtılmış gibi. Heryerde !.

insan biraz farklılık yaratır.

Neyse. Tercih meselesi. Saygım var.
Pamuk gibi tertemiz eller.
BMW veya Mercedes anahtarını masaya koymak.
geçen 3. köprüden geçiyorum.

malum dolarla geçiliyor.
bim'den 0,99 kuruşluk sakıza 1 tl verip üstü kalsın demek.
Mendil ile ağzını yüzünü silerken cam ovalar gibi degil hafif hafif dokunarak kiri-teri almak.
Yaşam tarzınızın en küçük detayı... Meselâ her konuda kaliteden anlamak. Zenginlik belirten ufak detaylara zippo çakmak+iphone ile cafede foto paylaşımı yapmak diyenler yanılıyor.
benim bilmediğim detaylardır. türkiye'de bilen de çok az sanırım. zira zenginlikle görgüsüzlük birbirinden çok farklı kavramlar.
Arabanın deposunu fullemek,evde hizmetçi bulunması ve fiyatına bakmadan alışveriş yapıp yemek yiyebilmek.
Ev, araba sahibi olmak ve pahalı zevklerle yurtdışı tatilleri değildir, ülkemizde sırf gösteriş olsun diye ömürlerinin yarısını kredi ödemesi yaparak ve kredi kartı borcu ödeyerek geçiren milyonlar var.
Mükellef bir Kahvaltı sofrasında portakal suyundan bir yudum alıp çok işim var diyip sofradan kalkmak.
Beyaz pantalon ve beyaz ceket giyinerek bmw anahtarını masaya koymak.