bugün

entry'ler (74)

r madrid ve psg nin gavatasaray a döşeyeceği boru

neden dalga geçmek için sürekli sebep arıyorsunuz ki ? mesele milli iken neden ortalığa kin, nefret kusuyorsunuz ?

5 mayıs 2019 galatasaray beşiktaş maçı

a-spor dışında kesintisiz olarak stadyum çevresinden yahut maç ile ilgili yayın yapan kanal varsa mesajınızı bekliyorum.
iyi olanın kazanmasının dilediğim futbol karşılaşması.

anam babam sana feda olsun ya recep tayyip erdoğan

bu başlık altında bile espri kasmaya çalışanları anlayamıyorum. bu sözü söyleyecek bir insanın olması bile utanç verici.

facebook ta komutanını ekleyen asker

benim tim arkadaşımdır kendisi. nöbet kulesinden paylaştığı operasyona hazırız fotoğrafının altına " bir ara nizamiyeye uğrayın mühimmat takviyesi yapalım " yorumuyla komutan anında arkadaş listesinden silinmiştir. sonra olanları askerliğini yapmış arkadaşlar tahmin ediyordur.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel
Zonguldak

şu anda dinlenilen şarkı

görsel
Sickick

anın görüntüsü

görsel
Zonguldak

zonguldak

Sabah sabah beni yağmurla uyandıran güzel şehir.

keejz

Henüz 13 yaşında olmasına rağmen cs ve fortnite oyunlarını çok iyi oynayan isveçli twitch ve youtube yayıncısı çocuk.

karayılan ve cemil bayık yakalanmıştı o iş noldu

En önemlisi seçimden sonra cumhurbaşkanımızın hiç konuşma yapmaması. Noluyor arkadaşlar? Hasta falan mı yoksa? Allahım sen konuyu biliyorsun. Amin.

sagopa kajmer

instagram üzerinden gelen sorulara yanıt veren dr.fuchs, sagopa hakkında sorular sorulara da cevap verdi. https://youtu.be/sdzxrccAAU4

23 haziran 2018 muharrem ince istanbul mitingi

Otobüs alana giriyor arkasında çakarlı araçlar yok. Koruma ordusu yok. Otobüsün önünden arkasından insanlar koşuyor. Halkın adamı ince.

playerunknown s battlegrounds

fiyatı 69 tlden 46 tl ye düşmüş olan pc oyunu.

Edit: indirimin son günü 5 temmuz.

sagopa kajmer

serbest isimli parçasını çıkarmış rap sanatcısı.

kandil de teröristleri toplantı halindeyken vurduk

Ensonhaber.com referanslı haberi okurken 100 kere düşünün. Gerçek olmasını temenni ettiğim olay.

küçükken sanılan şeyler

Karıncaların insanları allah sanmaları.

allah ın miting alanında snav yapması

Milyonlar yeni kapıya sel oldu aktı.

17 haziran 2018 istanbul yağmuru

Her mahalleye millet yağmurları.

millet kıraathanesi keki

Merhaba kek bey. Ülkemizin çok önemli icraatlarındansınız hiç şüphesiz. Kafama takılan acaba çikolatalı mısınız yoksa üzümlü mü? Saygılar.

anın görüntüsü

görsel