bugün

altında araba, her daim düzenlenmiş saç, marka giysi-takılar ve çantada kalın limitli kredi kartı ile arz-ı endam eden hanımların kocasıdır. nedendir bilinmez genelde göbekli olurlar. bulunması bayağı zordur.
fakir veya orta halli genç kızların bir numaralı hayali. hayali kahramanları.
dünyayı kurtaran adam, beyaz atlı prens ve pamuk prenses'in sevgilisi gibi, genc kızların hayallerini süsleyen erkeklerin günümüz versiyonudur. * sadece zenginse bir halta yaramayan kocadır.
(bkz: allah sahibine bağışlasın)
her genç kızın hayali. *
hep de yaşlı ve kel olduğu hayal edilir. hiç yakışıklı olacağı düşünülmez.
bütün gün evde oturup, hayatı boyunca bir gün bile çalışmamak, bir sürü çocuk yapıp, popo büyütmek, pahalı restoranlarda yemek içmek, deli gibi alışveriş yapıp, komşularına hava atmak, harcadığı parayla övünmek ve bunların dışında hiçbir hayali ve amacı olmayan kızların avlamaya çalıştığı.

eğer ki bu zengin koca bir gün kendisini aldatacak olursa, o zaman buna aldırış bile etmeyecektir. parayı terkedip gidemez kolay kolay.
günümüzde çok makbul olan insan evladı. artık evlenme programlarında bile ki ilk sordukları şey "evi arabası var mı?" sorusuysa yanına kocaman bir ünlem işareti koymanın vakti gelmiş demektir. bu sıfata uygun kişi olduğunda çoğu hanım kızımız kişilikmiş, fizikmiş şuymuş buymuş takmadan beyimizi kollarına takmaktadır.
literatüre sokan arkadaşı iki dünyada da elim yakasında takip edeceğim tabir.ortalama maaşlarlarla yaşamaya çalışan insanlarız lan,pis herif.bak elim ayağım titredi gene.
genç kızların kabul etmese de en büyük hayalidir.. koca adayı doğuştan şanslı olup baba parasıyla küçük dağları kendisi yaratmış, büyükler için de asistanlık yapmış kıvamında gezen burjulardan birini kapaklayıp, ömrü boyunca bir eli yağda, diğer eli havyarda sürecek bir hayat sürme hayali kuruşudur.
kızlar için en önemli insan.
idealdir.

zengil olduktan sonra

-nezaket sahibi olması
-iyi bir insan olması
-aşık olunabilecek biri olması
-sevecen olması
-merhametli olması
-sadık olması

hiç önemli değildir dolar her şeyi çözer.

gözlemlerim bu yönde.

not:bayan değilim

kedi ciğer mundar olayına giren 1000. kişiye ödül yok.
olgun kadın için yeterli değildir.
adeta bir türk kadını efsanesi.
eşşek gibi kpss calisan kizlarimizin ne yazik ki bulamadigi zikkim.
öakallar sofrasına düşmüş bir öğretmen veya memur hanımın da pekala arayabilecegidir.
*
akıllı kadının elde edip hayatını kurtaracağı erkek türü.
Bir yerlerde varsa yüzük yerine ayakkabı alsın gelsin.

Sabaha kadar dil masajı yaparım poposuna.
görsel
Okumakla olmıcak bunaldım yeminle n'apsam ki? sorusunun cevabıdır.
Arkadaşımın şuan aramaya karar verdiği koca türü. Güneşlenip ananas yemek istediğini de söyledi.
Arada aşk yoksa bir kadının hayatının havası.
Varsa bana da bulun koca türü.
Her zaman hadi alışverişe çıkalım kocacığım diyebileceğin insan türü.
beni bulması gerekendir.
Allah bir yerden alır bir yerden verir, o yüzden fazla para, yetersiz karaktere delalet olabilir dedirtir. ilişki için kafada soru işaretleri bırakandır.
Aramadığım koca türü.
Çok ciddiyim. Yani sadece beni çok seven bir erkek olsun. Bu yeter. O kadar sevilmek istiyorum ki.