bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    "len kaç tane zenciyle muhatap oldu ki nefret edecek?" başlık ve içinde anlatılan model
    4 ... ferrole
  2. 2.
    bunlar aynı zamanda "boyu değil işlevi önemlidir" önermesini her yerde savunurlar...
    1 ... cyranox
  3. 3.
    fenerbahçelidir.
    1 -2 ... redwinemania
  4. 4.
    +lan memogul bak gecen gun tv. de izledim bu amerikalılar zencilerden nefret ediyormus
    - eee bize ne oglum bundan?
    +öyle deme oglum bak yarın avrupa birligine girices ordan amerika falan icli dıslı olucaz. hem adamlar dünyanın devi nefret ettiklerine göre vardır bir bildikleri
    -lan dogru diyosun da bize sonra sormazlar mı "hayatında kac zenci gördün?" diye
    +tamam oglum ben onunda yolunu buldum taksimde gördüm, eminönünde gördüm saat falan satıyolardı ekonomiyi mahvediyolar, hem bunların hepsi sucluymus dersin
    -aaa iyi olur lan gerci gecen birisinden almıstım bir saat ama neyse caktırmayız
    +heh!! şöyle... "fuck niggers!!"
    -öyle öyle de, o ne demek lan?
    +olm bu "ben tüm zencilerin taa...." gibi birseymis gecen internetten baktım
    -haaa!! iyi lan tamam...
    +oglum biz bu gidisle amerikan vatandası bile oluruz hee
    -hadi gidelim su cekilise basvurulalım orda da söyleriz o cumleyi nasıldı lan?
    +fuck niggers
    1 ... dopdop
  5. 5.
    zenci fantezisiyle yanıp tutuşarak yardıra yardıra amerika'ya giden lakin orada ki zencilerden yeterli ilgiyi göremeyen türk öğrenci modelidir.
    ... veritaserum
  6. 6.
    varsa da türkiye sınırları dışında olabilir. türkler zencileri sever, öyle ki milliyeti de farketmez bizim için. j.j. okocha'nın türkiye'de oynadığı dönemde gol attığı bir maç çıkışı, bir taraftar okocha'nın yanına yaklaşır. kafasını okşar ve şöyle der:

- aferin be arap...
    1 ... denizci cakabey
  7. 7.
    cuklerinden dolayi sevilemeyen irk. (bkz: insan in basina ya meraktan ya da yarrak tan),ancak simdi ki zencilerin hepsi nin musluman olmasi nedeniyle basligin degismesi ongurulur.
    -1 ... hexagram
  8. 8.
    ırkçı türk modelidir.
    1 ... witch
  9. 9.
    genelde amerikada yaşayan türklerde ve amerikada okuyan türk öğrencilerde görülen düşünce biçimidir bunlar afro-amerikan zenciler hiç hazzetmezler amma direk afro olanlarıyla pek bi iyi anlaşırlar hele bide müslimse dadından yenmez
    ... beynamaz
  10. 10.
    türklerin kürtlerden başka bir ırktan da nefret edebileceğini gösteren model
    2 ... crazypierre