bugün

ilk önce fermuar bölümündeki şişkinlik göz yordamı ile tartılır.
(bkz: bugün şansım yaver gidecek)
(bkz: asansör)
bunun üçüncü ayağı nerede lan?
işporta.
avaz avaz bağırmak.

--spoiler--
nouma nouma pascal nouma
pascal pascal pascal nouma!
--spoiler--
yıllar önce taksimde gezerken, ilk defa canlı olarak* zenci görmemiz sonucunda arkadaşla aramızda geçen muhabbet.*

arkadaş: ortak,gördün mü zenciyi?

kuzey : hacı saygı duruşuna geçelim mi?

arkadaş: kaç kaç üstüne basıcan şimdi, incitme hayvanı.

kuzey : ehueheuh.
kesinlikle ve kesinlikle;

(bkz: asansor)
(bkz: kökler)

(bkz: am i black enough for you)
(bkz: atyarağı)
vakti zamanında ezilen insanların, şimdi amerika birleşik devletleri başkanı olabildiği bir dünyada yaşadığımız gelir akıllara. dünya çok az da olsa iyi yönde değişebiliyor diye düşündürür.
http://img.donanimhaber.c...A403FBF3767079B0869AD.jpg
"What's up bro?" deyü höykürerek ensesine şaplak atmayı düşünmek... sonrasında allah muhafaza olabilecekleri düşünüp tırsmak tırsmak ve tırsmak.
statik denge'nin nasıl sağlandığıdır.
Köle isaura adlı brezilya dizisi.
"dudağımda uçuk çıkınca buna öptürürsem geçer mi acaba?" düşüncesi.
bunların dişleri gerçekten bu kadar beyaz mı yoksa tenleri koyu diye mi daha beyaz gözüküyor.
ceviz kaplama.
zenci nicki nickli silik yazarın sinir bozan boktan tespitleri tabi ki.
asansör içinde sıkışıp kalan bir kaç sözlük yazarı.

(bkz: fatal)
hey niga fuck your life.
iç ses: boyut değil işlev, boyut değil işlev. boyut, boyut. ne diyorum ben. işlev, işlev, işlev. boyut değil, değil boyut. no boyut, yes işlev...
pis koku. ama bazen bunlarin temiz kokululari olur, dehset hatunlari olur ohssssssss

pesin uyari: valla öle billah öyle hicte irkci birisi degilim ben ama öyle iste dayanamiyorum o kokuya.
afrika, açlık, bir deri ve bir kemik, hastalık, kıvırcık saçlı iri gözlü masum çocuklar, çocukların üzerinde yaşayan sinekler, haksızlık, adaletsizlik, emperyalist güçler, çaresizlik, hüzün ve ölüm.
(bkz: didier drogba)
güncel Önemli Başlıklar