bugün

haydar dümen bir televizyon programına davetlidir. gece telefonuna aniden gelen msj yüzünden de uykusuz kalmış geç uyanmıştır. normalde gece gece işe çıkmaz ama msjda "haydar abi yetiş ya kapıcının kızıyla kerkinirken kenetlendik gözünü sevim yetiş. zekican beyaz" yazdığını görünce dayanamamış olayı çözmek için uykusuz kalmıştır. çünkü kadim dostu zekariya beyaz'ın oğludur zekican.

geç kaldığı için bindiği taksiye acele etmesini söyler. taksici (#267887) nolu entrydeki taksicidir ve içindeki pişmanlığı giderebilmek için üç ayağıyla birden gaza basar ki haydar abisini programa yetiştirebilsin. bu arada da haydar abisi de tam taksiden inip studyoya doğru koşmaya başlayınca arkasından;

"-lan olm o taksici bendim lan, aq dallama herif!"

deyip pati çekerek kaçmayı planlamıştır taksici.

diğer yandan da zekariye beyaz hocamız öğlen namazı için teşvikiye camii'ne doğru yürümektedir. gece bilgisayarındaki "adult movie" isimli klasörün düzenlenmesi ile uğraştığından o da uykusuz kalmış, aynı zamanda da bir hayli yorulmuştur. yola çıkmadan önce de banyo yapmış fakat biryantini bittiği için saçları dağınık bir halde çıkmıştır evden.

zekeriya hocamız yolun karşısında minili bir hot colleage baby görünce dayanamamış kendisini uyarmak için yanına gitmeyi düşünmüştür. gözleri miniye kitlenmiş şekilde sağ ayağını kaldırımdan kaldırıp yola atmıştır. fakat o anda esen hafif bir rüzgar zaten dağınık olan saçlarını gözünün önüne getirmiş ve kendisine doğru gelen taksiyi farketmemiştir.

küttt!!

zekeriya hocamız gözlerini açmak ister fakat çok zorlanır. biraz daha bekleyip kendisini toplayınca yanı başında ayılmasını bekleyen minili kızı görür. neye uğradığı şaşırır. bir yandan başına gelenlere bir anlam vermeye çalışırken diğer yandan da dün vakti olmadığı için cevaplayamadığı bir okur mektubu gelir aklına. gelir aklına. gelir aklına.

-"aman allahım" der. "ne mektubu?"

haydar abimiz ise saçlarında kafasından akan kanın yaptığı ıslaklığı hissederek uyanır. elini saçlarına doğru uzatır. saçları sanki bi uzun gelmiştir kendisine. başında duran minili kızı hemşireye benzetmeye çalışır ama yapamaz. vazgeçip genç bir okuru olduğunu düşünür bir anda ve hemen konuşmak ister kendisiyle. ama bir anda;

"kızım utanmıyor musun böyle şeyler giymeye?" der kıza.

minili kızı şok eden bu sözler kendisini de şok eder. bir anlam veremez bu söylediğine.

"noluyor lan bana" diye söylenir kendi kendine.

-evet doktor bey çok iyi bir iş çıkardınız.
+sağolun arkaşlar, çok büyük risk aldık fakat yaptık.
-evet hocam, dünyada ilk beyin naklini gerçekleştirdik.
+fakat isim konusu kafama takıldı. haydar beyaz daha uygun değil miydi?

-ertesi gün posta gazetesi-

prof.dr.haydar dümen'in beyni zekariya beyaz hocamıza nakledildi. bu tıp alanında bir ilki oluştururken bizler için de bir sevinç kaynağıdır. artık cinsellik köşemizde size daha kaliteli bir hizmet sağlayabileceğiz. artık cinsel sorunlarınızın yanı sıra bu sorunlarınızın islami açıdan da açıklamasını öğreneceksiniz.

hemen gelen soru: hocam kız arkadaşımla orucumuzu seks ile açmaya karar verdik, fakat ben geri çekilmek için biraz geç kaldım ve kız arkadaşımın içine forşlattımım. kız arkadaşım hamile kalır mı ve kalırsa cocuğu aldırmak caiz midir hocam?