bugün

biraz gülümsemek ihtiyacı olduğunda ilaç gibi gelen şahane site. özellikle son dakika haberleri gülme krizine sokabiliyor.
--spoiler--
Arka adelesindeki çekme nedeni ile bir süredir camiye gidemeyen Seyfi Varlıklı (62), teravih namazını cemaatten ayrı olarak kılmaya devam ediyor...
--spoiler--
*
dürüst tarafsız ahlaksız haberleriyle kırıp geçiren velinimet.
--spoiler--
facebook'ta 1000. arkadaşını eklemenin mutluluğunu dostlarıyla paylaşmak isteyen gencin düzenlediği partiye 8 kişi katıldı.
--spoiler--
zaytung internet sitesi sayfa sonundan alınmadır:

--spoiler--
Zaytung.com Halkla ilişkiler Daire Başkanlığı'ndan Bildirilmiştir: Sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, html kodlarına varıncaya kadar yalandır uydurmadır. Kemik yaşı 18'den küçük olanlar siteye bir arkadaşa bakıp hemen çıkmak için dahi giremezler. Son olarak bizi dava edip mahkemelerde süründürmezseniz gerçekten çok seviniriz. Saygılarımızla.
--spoiler--
zaytung - "istifa edecek misiniz?" sorularını yanıtlayan adnan polat, kesin konuştu: "o değil de japonya ne olmuş öyle ya?"..
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=87194
--spoiler--
yaklaşık bir yıl önce, cennet vatanımızda biraz zeka derinliği olan, toplumsal ve siyasal tuhaflıklarımızla biraz dalga geçen” bir mizah arayışı içinde olduğumu yazmıştım. nihayet buldum! bu eğlenceli keşfimi sizinle paylaşmak istiyorum:
--spoiler--

http://www.taraf.com.tr/a...helal-olsun-zaytung-a.htm
Bütün bir hafta ibrahim Tatlıses olayına yoğunlaşan Türkiye, Japonya'daki nükleer felaketten en az zararla kurtulan ülke oldu.
Ekümenik Konsil azaları, Tuğçe Kazaz'ın istekleri doğrultusunda yeni incil, Tevrat ve Zebur ahitleri yazmak için kolları sıvadı.
dönem dizileri yüzünden 1960'larda gibi yaşamaya zorlanan balat mahallesi sonunda
isyan bayrağını çekti.
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=89693

--spoiler--
Yoğun kar yağışı altında saatlerce uğraşmalarına rağmen
jandarma ve polis ekiplerine ulaşamayan çiftin yerleri bir yakınlarını
arayarak "cemaatle ilgili kitap yazmayı düşünüyoruz" demelerinin hemen
ardından tespit edilirken, bulundukları bölgeye terörle mücadele
ekipleri tarafından operasyon düzenlendi.

--spoiler--

ahahah tam 12 den vurmuşlar yine ...
[http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=90494]
Bozuk parası kalmayan ATM cihazı, sakız vermeye başladı...
Avrupa şampiyonası grup elemelerinde Avusturya ile karşılaşacak millilere günde 2 kez Muhteşem Yüzyıl dizisi bölümleri izletiliyor.
YGS 2011'deki Türkçe paragraf soruları sıkıştırılarak 2 ciltlik ansiklopedi halinde yayınlandı.
"insan kendi kendisinin doktoru olacak" sözünü ciddiye alan K.A (27), ilk açık kalp ameliyatında hayata gözlerini yumdu.
Seçim hazırlıklarına hız veren Devlet Bahçeli, Da Vinci Şifresi'ni tekrar okumaya başladı.
Guardiola'nın Arsenal maçı öncesi yaptığı "Papatyam'da Necati Usta yine bir şekilde işin içinden çıkmasını bilecektir" açıklamasına anlam verilemedi.
"Galatasaray'da yenilginin faturası Alex'e kesildi. Yönetim Alex'in gönderilmesinden yana... "*
Zaytung.com Halkla ilişkiler Daire Başkanlığı'ndan Bildirilmiştir: Sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, html kodlarına varıncaya kadar yalandır uydurmadır. Kemik yaşı 18'den küçük olanlar siteye bir arkadaşa bakıp hemen çıkmak için dahi giremezler. Son olarak bizi dava edip mahkemelerde süründürmezseniz gerçekten çok seviniriz. Saygılarımızla

Her türlü yardıran site.
90 Bin kilometre bakımı gelen ismail YK'nın, trigger kayışı değiştirildi. Fotohaberini gördüğümde kopartan sitenin ta kendisidir .Türkiye'nin kendi alanında ilk sitesidir.Tebrik edilesidir.
--spoiler--
son nüfus sayımında çerkezlerin nüfusunun lazlardan fazla çıkması üzerine "türküyle, kürdüyle, lazıyla, çerkeziyle" deyişindeki sıralama değiştirilerek "çerkeziyle" 3.lüğe yükseltildi.
--spoiler--
--spoiler--
adına düzenlenen jübile maçında ilk 18’e giremeyen eyüp mengit, kulübü menemenspor’u şikâyet etmeye hazırlanıyo
--spoiler--
bu haberiyle gözümden düşmüştür:

--spoiler--
Attığı golden sonra göz yaşlarını tutamayan yıldız futbolcu Arda Turan'ın göz pınarlarında yırtık oluştuğu bildirildi. Oyuncunun sağlık durumu yarın çekilecek MR'dan sonra belli olacak...
--spoiler--

galatasaraylıyım, duygusal bakmıyorum olaya. bunun mizahi bir değeri var mı acaba çok merak ediyorum...

olmadı.