bugün

çok kararsız kaldım.

hitlerin Yahudilere yaptığı soykırımlari ve vahşet-ül dehşet deneyleri yüzünden evet derdim ama Yahudilerin günümüzde Filistin halkını katletmesi yüzünden bazen hitler iyi yapmış dediğim oluyor.

ama bazen farklı bir bakış açısı ile bakıyorum olaya, Filistin halkıda atalarımıza isyan etmiş topluluklardan biri. hakkettiler diyorum kendi kendime.

kimin iyi, kimin kötü olduğu olaylara farklı bakış açılardan bakarsak değişebilir.

o yüzden fazla kafa yormamak gerek.
biz bebek katili değiliz.
zaman makinem olsa bebek kendimi öldürürdüm.
Yok mk niye oldureyim? Hitler reyizdir.
(bkz: beslenir ki bu)
almanya Türk devletine kusursuz bir şekilde tarih boyunca istihbarat veren bir ulkedir.
özel istihbarat teskılatlarına kadar kurulmuş ve ortak eylemlerde bulunmuşuzdur.
şuan merkel zırvalıgına takılmayın ekrandakilere değilde ekrandakilerin agzından cıkanlara bakın.
cunku onlar istedıklerını konusamıyorlar artık *
Yanağını ısırıp baapooçun çeen derdim kerataya.

Every day i'm sabuning.
Bir çocuğu öldürüp, yüzüne boşalacak pislikleri göstermiş soru.
öcalan gibi orospu çocukları varken niye hitleri* öldürmeye uğraşıyorsunuz ki ?
Geçmişe gittikte geleceği değiştirmek kaldı.

Sen hitleri öldürsen ne olucak bu sefer pitler diye biri çıkıcaktı hitlerin yapcağını pitler yapıcaktı

isimlere takılmayın bu kadar yaşanacak ne varsa yaşanıyor her zaman her şekilde.
hemen öldürürüm. hiç düşünmem bile. hatta anasını da öldürürüm belki bi kere daha hamile kalır, götlek, diye.
(#35708099)

potansiyel bebek tecavüzcülerini katillerini göstermiş başlık.

Lan faşist dediginiz adam m.kemal atatürk ün 1. Öğrencisi ben 2.si mussolini diyen adam, türkiye den bakuye gidecek olursak 200 000 tankla girer 2 tankla çıkarız diyen adam, türkler bizden yine intikam alır bu hamle yanlış olur diyen hayvansever, milliyetçi yeri gelince ırkçılık yapmış çikolata düşkünü ki bu altın dolgu yapacak kadar ileri gidip çok acı çekmesine sebep olmuştur, yahudileri ülkeden sürdürüp türkiye ye kaçırmış ki firavundan islam devletine yahudileri sevip sayan olmamış, yahudiler bulunduğu ülkede o kadar çabuk zengin olurmuş ki hazine kadar borcu ödemeyi teklif edermiş osmanlı da o kadar zengin oldular ve toprak alma hakları yoktu, türkiye ye üstün cesaret madalyası kazandırmıştır hitler, tıpta katkı sağlamış ki bu deneyler fare gözüne mürekkep damlatilcak bir iş değil zaten kobay olarak hayvan kullanılması onun döneminde yasaklanmış, kendi insanında mı denesin yahudi ve çingeneleri kullanmış, tek hedefi büyük nazi imparatorluğu olduğu ve blietzkrieg taktiği yüzünden mi kötü adam, 2 dünya devleti hatta 3 devlet birleşmeden kimsenin götü yemedi tabi hitler den sonra hristiyanlık yerini ateizme rus ideolojisine bırakmış tüm avrupada oysa hitler katolik bir devlet kurmuştu, hitler atatürk milliyetçiliği benimsemiş atatürk e faşist diyemeyenlerin öğrencisine demesi gibi.

Yazıklar olsun sizlere, savaş çıkacak bir bahane lazım sırp genç ateşledi, kıyamet koptu, cumhuriyetimiz ilan edildi...
Polonya dan sonra başka bir ülke ilhak edildi, abd güçlendi, rusya ise abd nin tokadını yedi sonra türk devletleri özgür oldu. 3. Dünya savaşı türkiye ye karşı olacak eminim ki bu sefer türk devletleri güçlenecek araplar türkler e sığınacak ve avrupa da türk korkusu canlanacaktır. 4. Dünya savaşı da haçlı müslüman yahut ateist müslüman savaşı gibi olacak sonra zaten kıyamet kopacak şimdilik teori bunlar!..
Bebek katili olur musunuz demek.

Manyak mısınız lan. Adam ressam olmak istiyordu konservatuara almadılar. Adamın şakülü kaydı. Adamın konservatuara girmesini sağlayın kendi kendine takılsın. Bir de askere gitmesine engel olursanız 1. Dünya savaşına katılmazsa siz sağ biz selamet.

Asıl stalin denen puştu ne yapacağız.
illa zaman makinesiyle mi yapmak lazım? şaka bir tarafa bebek canına kast etmeyi düşünmek bile ruhsal bozukluğa işaret eder.
Bebek öldürülür mü lan? Manyak mısınız?
bebeklere kıyılmaz ki. hitler iti de olsa..
birileri supernatural izlemis.
Bu savaşın bilançosu ağır olmuş olabilir belki ama nüfusu düzenleyen bir durumda artısı oldu bence hitler ile uğraşacağımıza amerikanin keşfini biz yapıp oraya yerleşseydik hic gerek kalmayacaktı ingilizleri de tarih sahnesinden sildik mi tamamdır.
bebek katili diil ki, kodumunun çocuğu,beyinsizliğini ziktiminin manyağı...ben o bebeğin ileride 65 milyon insanın ölümünden sorumlu olacağinı biliyorum, di mi, kafası çalışmayan beyinsiz...biliyo muyum- biliyorum, çünkü zaman mamkinesiyle oraya gidiyorum, di mi beyinsiz kardeşim- o kodumunun bebeği mi değerlidir, yoksa o bebeğin günün birinde vereceği bir emir yüzünden ölecek 7 milyon ukraynalı köylü toplumu mu önemlidir, anası babası cani olan geni bozuk..

sen insan mısın?...bence diilsin...
öldürünce sevap mı işlemiş olacağım yoksa günah mı? asıl sorun bu.
hayır, gördüğüm an yanaklarını sıkardım. evet.
görsel
Bir eylem henüz gerçekleşmeden gerçeklesmis olmaz. Totolojik bir ifade gibi oldu belki ama ifade etmek istedigim gelecekte olabileceği biri için masum bir bebeği öldürmek bütün insanlığı öldürmek gibi değil mi.

Madem o kadar önemli bebek hitlerle kalıp ona insan olmayı öğreten biri de olabilirsiniz.

Kaldı ki 1.dünya savaşı ve versay antlaşması ile 29 büyük bunalımı yine yaşanacak.
Biri ustteki entry ini eksilemiş..

Ama neden öldureyim ki?

Bebekken henuz bir suç işlememiş. Yetistirilme tarzi onu suclu olmaya itmis.

Ben alir onu baska sekilde yetistirirdim. Ben musluman bir turk um.

Bebek hitleri alıp yahudi bi yabanci buyutmus. O psikoloji icinde kendi irkina asiri milliyetci ve emeline ulasmak icin iyi bir yonetici(sonrasinda diktator olarak gorulecek) bir adam olmus.

O donemim guclu insan profiline uymus. Ve eger bir savas icindeysen hitler gibi acimasiz olunmasi gerekiyormus. Gercekten savaslar insancil degil ama insanligi bu durumlara sokan bazi insanlarin güc ve para gosterisi.. guclu olmak icin savas yapilmasi gerektigine inandirilmis kuklalariyla fakir halkin one surulerek kendi ceplerine para doldurma pesinde olan kisiler yuzunden cikmakta. Devlet buyukleri dahi bir kukla. Sadece aramizdan secilmisler, sozlerini dinleyelim bu bizden diyelim diye. ve bir "reis" tarafindan yonetilmeyi belki rahatlik, belki bir ayrilacalik gibi goren, birinin boyundurugu altina girmeyi bir guc sanan acizler ise one surulecek kisiler olacak. Bu duzen anca baslar ezilerek yikilir. Yonetilmeyin artik.
bebek ise alırdım psikilojinin normal olması için sağlıklı bir ortamda büyümesini sağlardım, sanıyorum ki büyüdüğünde bu kadar pislik olmaz sağlıklı bir birey olurdu. hitlerin hayatını okuyanlar az çok bilir çocukluğu ve gençlik dönemi travmalarla geçmiş ve bu onu faşişt bir kişi olmasını pekiştirmişti.

yani kıssadan hisse birini adam etmenin öldürmeden önce milyonlarca çaresi var hele daha bebek ise.
Hitleri bebekken oldurmek demek en az 60 milyon insanin gelecekte yasamaya devam etmesi demektir. Secimi siz yapin.