(bkz: zall oğlu)

hoşgelişler ola yazarı.
gözlerin biryerden ısırdığı, sefalar getirmiş yazardır.
kendi nickaltını açan yazardır...

ayrıca firdevsinin şehnamesinde türk hükümdarı afrasiyabı yenen 3 pers hükümdarından biridir. (3 hükümdar:keyhüsrev, zal, zaloğlu rüstem)
zall ile bir bağlantısı varsa iyi geçinilmesi gereken yazardır.*
(#13928245) kutluyorum.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
nickimi sol framede görmemi ve akabinde gözlerimin pörtlemesini sağlayan yazar. sağolsun bugünleri de gördük.
saygılar sunarım değerli yazarımıza.
.m g.t, meme, meme, meme, .m, g.t kafasında bir adet yazar. (bkz: #15603532) buna takılmış kendileri en son.
doğuştan torpillidir.
yetkili abilerden. *zaloglu rüstem adlı eski bir savaşçıdan gelmektedir nicki, cahillere duyrulur.
(bkz: Ağır abi)
(bkz: yetkili abi)
(bkz: erman abey)
Ayrıca siyasi bilimler okuyor; yani kültürlü, ne yaptığını bilen ve zihni açık insan.
sen benden çok yaşayacaksın klişesini 5 insandan kaçı duymuştur polemiği yaptığım yegane yazar. Bu sıcakta yüzümü güldürdü ya, ne diyeyim memnun oldum.
Alıngan bir yazardır.
yıldız içi sevmeyen yazar.
beni seri eksilediğini ve de eksileyeceğini söyleyen takıntılı yazar şeysi.
(#16240739) kedileri yem yapmak isteyen kalpsiz vicdansız yazar.
(#16240739) kedilerden nefret ettiğini anlamış olduğum ancak kedilerle ne alıp veremediği olduğunu anlayamadığım hayvan düşmanı sözlük yazarıdır.

edit: ilk değildir. (#16240776)
(#16241454) küçükken bir mart ayında topu kedilerin yanına kaçmış olan yazardır.
(bkz: #16241684)

satanist olduğunu düşündüğüm kedi düşmanı yazar.
hayvanoğlu hayvanların zihniyetinde.
açıp bir çırpıda sildiği başlık yüzünden bilimsel araştırmalara göre insan öldürme potansiyeli olan tedaviye muhtaç gözetim altında tutulması gereken yazar.
işbu entry,'i elemanı unutmamak için kendime ve cümle aleme not olsun diye düştüm.
ayrıca açtığı başlık bile yeni kanuna göre 2 yıl hapis gerektiriyor.
alın bunu götürün kapatın adamı.
(bkz: yavru kedi boğazıyla soğuk bir bıçağın buluşması)bunu yazan bunu da yazdı (#15563653)
garfield'in laneti üzerine olsun yazarı.
Traktor isimli yazarın klonu olan yazardır.
(#15563571)
(#15563653)

bu konuda inatla uydurmuşsun(!) anlaşılan. yazılanlar kötü bir kalbin eseridir. kafanın meşgul olduğu şey ortadadır.

bakalım özür dilemek mahkemede de işe yarayacak mı?

edit: korkutmak işe yaradı şimdilik.
entrylerinde dikkat çekmek için şiddet bulunduran 18 olmadığına kafa ortaya konulacak olan, kanunen sözlükte yazar olması için yaşını doldurmamış yazardır.