bugün

sözlük serverini çökertmiştir.
görsel
görsel

odaya girdiğimde sıvazlıyordu. evet.
"kısa" film dalında ödül alması muhtemel filmdir.

yada komedi.
gündeme bomba gibi düşmüştür. evet.
(bkz: shemale)
hustler firması tarafından telif hakkı alınarak piyasaya sürülecek olan kısa montaj filmdir.
konulu film olarak yazarlara zorla satılacak kasettir. hatta bluray, divx, dvdrip olarak da internet sitelerinde download linkleri uçuşacaktır.*
deniz baykal gibi koltuğundan edecek olaydır, bir kemal daha lazım......
zall'ın kaçamak yaptığını gösterir. duyduğuma göre açlık grevi yapan sözlük yazarları varmış evinin önünde. muhabir sormuş niye açlık grevi yapıyorsunuz demiş? zall geri dönsün demiş grevciler. muhabir de durur mu yapıştırmış cevabı bi yere gitmedi ki dönsün. grev yapanlar da asfhafkhfks demişler. son gelişmeler böyle. birazdan açlık grevi yapanları da açıklayacağım. ayrıca moderasyondan bu bir komplo açıklaması da gelmek üzereymiş.
+ seks kasediniz hakkındaki iddialara ne diyeceksiniz?
- beyler kıskanmayın ahaha.
(bkz: zall tucks asiangirl mpeg4)
seks kasedi çıkmayan kalmadı zaten, zall ın nesi eksik *
sözü geçen kaset yayınlandıktan sonra uludağ sözlük yeni hem temiz hem de dürüst bir insanoğlu aramaya başlayacaktır.
zallın annesi kız istemeye gitmiş. oğlunuzun seks kaseti yoksa kızı vermeyiz demişler. sonrasında bu kaset çıktı ortaya. yakında nikah davetiyelerini sözlükten dağıtacakmış. davetiyenin üstünde zallın baksırını giyerkenki görüntüsü ile bir bayan poposu yer alacakmış.
ben zallın yalancısıyım.
(bkz: istifadan sonra sözlük gandisini bekliyor)
(bkz: zall lapati başlıklar)
konuludur.
(bkz: i want to zall you) *
ula şurda 16.514 başsınız, hepinizi ben doyiriiim, gıçınızdaki doni ben giydiriiim muhanetlerr! vallahaaa sataram sözlüğü haaa!

diye bizi bu suçlamalardan men edecek alayımızı sözlükten afaroz edecektir.
--spoiler--
uludağ sözlük adminliğine adaylığmı koyuyorum
--spoiler--
(bkz: salca)

(bkz: siyaset yaşam gibidir)
- kasetle ilgili ne diyorsun zall?
- yalan.
- vuuu beybi, sen hala doymamışsın.
üstünde ''karışık kaset'' yazıldığı söylenen kasettir. *
hem de ekşi sözlük'ten bir mod ile...*
zall istifa konuşmasını yaparken gammazlar göz yaşları ile iniltiler ile izlerler. içlerinden birileri "yapfmayığıığınnn" diye ağlaması diğer yazarları çok etkiler. yedinci nesil yazarlar istifa kararını geri alana kadar açlık grevi yapmak için zall'ın evinin önünde açlık grevine başlarlar.