bugün

zall ın açık ara götüreceği versus.

serkan dediğimiz adam piçin biridir arkadaşlar. kendisinin ne mal olduğunu anlatmaya kalksam her iki sözlükten de silik yerim. dün gece incide takılmış olanlar bilir zaten neler olduğunu. bi çok arkadaşım gibi bende girdim ne var ne yok döktüm eteğimdeki taşları. neler çıktı ortaya neler. serkan inci denen piç zamanında "bu sözlük benim emeklerimle ayakta duruyor. yazarların hiçbir katkısı yok" diyerek tüm incicileri yok saymış , tüm o sikertmeleri , destekleri bi çırpıda silmiş atmış göt kalkıklığı etmiş bi adamdır. ve buna rağmen dün gece bir anda "vay ben sizin için teyy hataylara gittim geldim. sizin bi sikertmenize bi up up up 'ınıza bu alemin alayının anasını sikerim" falan diye mesaj atıyo sözlüğe. ulan yer mi halis incici bunları. yeni aldığı yazarların alayı yedi ama. 13-14 yaş kitlesindeki piçlerin hepsi gitmiş tt yapmışlar bunu. hemen götü kalktı tabi gene.

aslında bakarsan serkanın ne genel kültürü , ne programlama dili bilgisi , nede zall kadar yazımı vardır. zall'ın hiçbir şeyi olmasa bile sözlüğü kuracak beyni olması (her iki sözlüğün alt yapısı oluşturan sözlükspot'tan bahsediyorum) ve buna müteakip bi ağırlığının olması bile serkanı siker atar.

dün bide 13-14 yaşındaki bebelerle bi taşak geçiyo görmeniz lazım. dün mesaj atıyo sözlüğe ki "sizin bi mesajınıza kalkıp taa hataya gitmiş adamım bunuda hiçbir yerde reklam etmedim" diye. lan kimle taşak geçiyon ? hataya gitmek demek osbir çekmek demek. bilmiyo muyuz hatay plakasını. zamanında aramızda dönderdiğimiz geyiği şimdi liselilere yediriyo. sazan.avi nin amına koyuyo. sonrada hiç bi yerde reklam etmedim diyo.

neyse efendiler. zall dedim geçtim. hadi görüşürüz.
zall'ın sikerterek kazanacağı versus.
Olmamış versus.
ismail vs serkan.
Serkan kim babanin usaği mi dedirten vs dir.

(bkz: zall vs serkan inci)
zall ın tipini gören korkuyor görsel

oysa serkan inci nin tipine bir nebze katlanılabilinir, ama bir nebze.

tipte serkan, sözlük yönetmiminde zall alır.
efendi zall'ın her dalda alacağı versus. zall bir kaç kuruş daha kazanmak için saçma sapan girişimlere girmeyerek gönlümünüzün şampiyonu olmuştur. açgözlü serkan ise paranın amına koydugu halde aç gözlü davranıyor.
kapı kolu diyorum ben.